Villa Çelik Kapı Modelleri Fiyatları

Villa Çelik Kapı Modelleri

Villa Çelik Kapı

Çelik kapı kullanımı yaygın olan apartman dairelerinin yanı sıra özellikle müstakil evlerde de son dönemin en çok tercih edilen ürünlerinin başında yer almaktadır. Villa çelik kapı modelleri sağlamlık ve sağlamış olduğu güven duygusu ile birlikte villa projelerinin vazgeçilmez unsurları olarak yer almaktadır. Villa çelik kapı modelleri villa projesinin bütünü ile uyumlu tasarımlar ve güçlü iç yapısı ile dikkat çekiyor.

Villa Çelik Kapı Modelleri Kompozit Villa Çelik Kapı Klasik Villa Çelik Kapı Modern Villa Kapısı Boss Çelik Kapı (1)
Villa çelik kapı modelleri kompozit villa çelik kapı klasik villa çelik kapı modern villa kapısı boss çelik kapı (1)
[saswp_tiny_multiple_faq headline-0=”h2″ question-0=”Villa Çelik Kapı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?” answer-0=”Villa çelik kapı seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli husus, dış etkenlere tam dayanıklı bir villa çelik kapı modeli seçimi yapmaktır. Villa çelik kapıları yağmur, güneş, kar gibi dış etkenlere maruz kalacağı için kullanılan malzeme tüm bu etkenlere karşı tam dayanıklı olmalıdır.” image-0=”” count=”1″ html=”true”] [saswp_tiny_multiple_faq headline-0=”h2″ question-0=”Kompozit Villa Kapısı Dayanıklı mı?” answer-0=”Kompozit kaplama villa çelik kapısı kavramı, alüminyum kompozit malzemenin dış etkenlere karşı dirençli ve dayanıklı bir malzeme olmasından kaynaklıdır. Kompozit giydirme çelik kapı modelleri yağmur, güneş ve diğer tüm dış hava koşullarına karşı dayanıklı bir villa kapısı üretimini mümkün kılmaktadır.” image-0=”” count=”1″ html=”true”] [saswp_tiny_multiple_faq headline-0=”h2″ question-0=”Villa Çelik Kapı Ölçüleri Nedir?” answer-0=”Villa kapısı seçimi yaparken projede kapı için bırakılan alan çok önemli bir yer tutmaktadır. Villa çelik kapı siparişlerinizde ölçünüze ve projenizin ana tasarımına uyumlu ölçülerde villa kapısı tercih etmeniz doğru olacaktır. Villa çelik kapı ölçüleri 100 cm x 205 cm gibi en küçük ölçülerden başlayarak sınırı olmayan yükseklik ve genişlik ölçülerinde üretimi yapılabilmektedir.” image-0=”” count=”1″ html=”true”]

 

Villa Çelik Kapı Modelleri

Villa çelik kapı modelleri iç aksam olarak tamamen aynı malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Fakat kullanılan dış malzeme ve tasarım özellikleri ile kendi içinde belirli kategorilere ayrılmaktadır. Villa çelik kapı modelleri için, iç aksamında kullanılan 2 mm çelik, kapı içerisinde kullanılan ısı ve ses yalıtımı tüm modellerde eşittir. Tüm çelik kapı modelleri içinde 40/50 dans 150 yoğunlukta taş yünü ile ısı ve ses yalıtımı avrupa birliği normlarına uygun olarak standart biçimde yer almaktadır.

Kompozit Villa Çelik Kapı Modelleri

Kompozit Villa Kapı Modelleri Villa Çelik Kapı Kompozit Kaplama Modern Villa Kapıları
Kompozit villa kapı modelleri villa çelik kapı kompozit kaplama modern villa kapıları

Yağmur, kar ve güneş gibi dış hava koşullarına karşı dayanıklılığı sebebi ile villa çelik kapı modellerinde sıklıkla tercih edilen kompozit villa çelik kapıları, geniş renk ve model seçeneği ile her türlü güvenlik ve estetik ihtiyacınıza cevap vermektedir. İç aksamı tamamen çelik kapı olan kompozit kaplama çelik villa kapıları dışında kullanılan kompozit plakalar sayesinde uzun yıllar aynı renk ve dokuda kalan uzun ömürlü ürünlerdir.

Modern Villa Çelik Kapı Modelleri

Tasarımlarında minimal dokunuşları tercih edenlerin bir numaralı çelik villa kapısı tercihi modern çelik villa kapılarıdır. Modern villa kapıları daha düz renklere sahip olmaktadır. Özellikle son yılların modası antrasit villa çelik kapı modelleri sıklıkla tercih edilmektedir.

Kompakt Villa Çelik Kapı Modelleri

Kompakt malzeme sıkıştırılmış petrolden üretilen sert laminant malzeme üzerine dış etkenlere tam dayanıklı ultraviyole desenleri ile dış mekan çelik kapı kullanımında zirvede yer almaktadır. Kompakt kaplama çelik villa kapıları kompozit kapılara nazaran çizilmelere karşı çok daha dayanıklıdır.

Klasik Villa Çelik Kapı Modelleri

Tarz sahibi yapıların vazgeçilmezi klasik villa çelik kapı modelleri, yüzyıllardır süre gelen asaletli el işçiliği tasarımları ile klasik villa projelerinde ihtişamlı bir yer tutmaktadır. Klasik villa kapıları kompozit ve kompakt kaplama villa giriş kapısı modelleri kadar dış etkenlere dayanıklı değildir. Fakat klasik villa kapılarındaki ihtişam ve zerafet ayrı bir seviyededir. Genellikle doğal ahşap kaplama kullanılarak üretilen klasik çelik villa kapısı modelleri, deyim yerindeyse nazlı birer çiçek gibi bakıma ve ilgiye muhtaçtır.

Lüks Villa Çelik Kapı Modelleri

Klasik Villa Kapı Modelleri Villa Çelik Kapı Ahşap Kaplama Klasik Villa Kapıları
Klasik villa kapı modelleri villa çelik kapı ahşap kaplama klasik villa kapıları

Villa projeleri lüks yaşam tutkusu ile özdeşleşmektedir. Her detayı özenle tasarlanan lüks villa tasarımları için Türkiye’nin en lüks villa çelik kapı modelleri Boss Çelik Kapı tarafından üretilmektedir. Premium hissiyatı henüz ilk bakışta karşı tarafa aktaran lüks villa kapıları için bizimle irtibata geçebilir, özel tasarım lüks villa kapıları ile ilgili niş projelerimizi inceleyebilirsiniz.

Camlı Villa Çelik Kapı Modelleri

Camlı çelik villa kapı tasarımları aydınlık sağlaması nedeni ile sıklıkla tercih edilmektedir. Villa çelik kapı modelleri camlı olması durumunda lamine, ısıcam, temperli cam seçenekleri ile gelmektedir. Vitray camlı villa kapısı modelleri ve bunun yanı sıra nervürlü cam seçenekleri de, özel tasarım villa kapılarında kullanılmaktadır.

Villa Kapısı Kilit Sistemleri

Villa kapısı kilit sistemi kapının en temel güvenlik elemanlarının başında yer almaktadır. Standart olarak ülkemizde tercih edilen monoblok kilit sistemleri 2 anahtar ile toplam 6 pimli kilitleme sağlamaktadır. Boss Çelik Kapı olarak tüm villa kapılarımızda Merkezi kilit sistemi kullanmaktayız. Merkezi kilit sistemi tek bir anahtar ile kapının üst bölümü ve alt bölümü dahil olmak üzere 14 ayrı noktadan kilitleme özelliği sağlayan yeni nesil kilit sistemleridir. Villa kapılarımızda kullandığımız kilitler; Kale Multi Merkezi 256G ve MultLock 415G Geometrik Merkezi Kilit sistemleridir. Üretimini gerçekleştirdiğimiz villa kapıları ayrıca tüm teknolojik yeni nesil alarmlı, parmak izi kilit sistemleri, göz tanıma (iris tanıma), kartlı geçiş sistemleri gibi yeni nesil akıllı smart kiilit sistemleri ile tam uyumludur.

Pivot Villa Kapısı Modelleri

Pivot Villa Kapı Modelleri Villa Çelik Kapı Kompakt Kaplama Pivot Menteşe Villa Kapıları
Pivot villa kapı modelleri villa çelik kapı kompakt kaplama pivot menteşe villa kapıları

Villa giriş kapılarında son dönemin trendlerinin başında yer alan pivot menteşeli giriş kapıları Boss Çelik Kapı güvencesi ile üst düzey Hollanda menşeili FRITSJURGENS SYSTEM ONE menteşeleri ile üretilmektedir. Pivot villa kapısı modelleri kullanılan özel menteşe sistemi sayesinde büyük boyutlu kapıların güvenle kullanımına olanak sağlamaktadır. Bu sayede hem içe hem dışa 360 derece dönme kabiliyetine sahip çok şık modern pivot kapılar üretilebilmektedir. Pivot Villa giriş kapıları hakkında daha detaylı bilgi almak ve ürünlerin teknik detaylarını incelemek için sizleri ofislerimize bekliyoruz.

 

Villa Çelik Kapı Modelleri” yazısında bir düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir