Villa Kapısı Modelleri Villa Kapısı Fiyatları Kompozit Çelik Villa Kapı Firması

474 sonuçtan 1-48 arası gösteriliyor

Villa Kapısı Modelleri Fiyatları

Boss Çelik Kapı villa kapısı modelleri altında yer alan tüm villa kapıları, ölçünüze ve zevkinize özel olarak üretilmektedir. Villa kapısı seçiminizde tamamen özgürsünüz, ölçü ve renk başta olmak üzere tüm detaylar sizin istekleriniz doğrultusunda projelendirilmektedir. Villa kapısı siparişlerinizde, yağmura ve dış etkenlere tam dayanıklı kompozit villa kapısı modelleri ve kompakt lamine villa kapısı modelleri yer aldığı gibi, doğal ahşap giydirme villa kapıları da yer almaktadır. Ferforje villa kapısı modelleri kategorimiz altında ise ferforje ve cnc kesim paslanmaz motiflerle dekore edilmiş göz alıcı villa kapıları yer almaktadır.

Ürünlerimizin tamamı paslanmaz çelik iç gövdeye sahip sağlam, güvenilir ve son derece güçlü çelik villa kapısı modelleridir. Villa kapılarımızda standart olarak kullandığımız özel olarak geliştirdiğimiz ısı yalıtım bariyerleri ve kapının içinde yer alan ısı odaları sayesinde üst düzey ısı ve ses yalıtıma sahiptir. Kanat ve kasa kısmında yer alan çift fiti kanalından geçen kauçuk conta sistemleri villa kapılarının hem ısı yalıtımına katkı sağlamakta, hem de sessiz kapanmalarını sağlamaktadır.

Villa kapısı siparişi noktasında İstanbul ve Çevre illere kendi araçlarımız ile ücretsiz çelik kapı montajı hizmeti vermekteyiz. Yurtdışı giriş kapısı siparişlerinizde ise, çelik kapı ihracatı konusunda Türkiye’nin en köklü firmalarından biri olan Boss Çelik Kapı güvencesi ile seçtiğiniz ürün yurtdışında adresinize kadar teslim edilmektedir. Villa kapıları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için mutlaka bizleri arayın. +90 542 114 52 74 Unutmayın! Boss Çelik Kapı üretimi olan tüm kapılar 10 Yıl Garantilidir.

Villa Kapısı Modelleri

Modern Villa Kapısı Modelleri 030

Villa Kapısı Modelleri

Villa Kapısı Modelleri 122

Villa Kapısı Modelleri

Villa Kapısı Modelleri Fiyatları 147

Villa Kapısı Modelleri

Villa Kapısı Modelleri Fiyatları 187

Villa Kapısı Modelleri

Villa Kapısı Modelleri Fiyatları 190

Villa Kapısı Modelleri

Modern Villa Kapısı Modelleri 032

Villa Kapısı Modelleri

Antrasit Ferforjeli Villa Kapısı

Villa Kapısı Modelleri

Antrasit FerforjeVilla Kapısı 009

Villa Kapısı Modelleri

Antrasit FerforjeVilla Kapısı 010

Villa Kapısı Modelleri

Antrasit Villa Kapısı 355


Villa Kapısı Modelleri Fiyatları

Villa Kapısı Modelleri son dönemde en çok rağbet gören kapı çeşitleri arasında uzak ara zirvede yer almaktadır. Boss Çelik Kapı olarak pandemi öncesinde de en büyük üretimlerimizi yağmura ve dış etkenlere tam dayanıklı villa giriş kapıları olmasından dolayı, bu dönemde artan taleplere cevap verebilme noktasında Türkiye'nin sektöründeki en hazır Çelik Kapı firması olmanın haklı gururunu taşıyoruz. Villa Kapıları bakımından bu talep artışı, Özellikle Covid-19 pandemi sonrası, talep patlaması yaşanan müstakil ev projelerinin artışı ile doğru orantılıdır. Özellikle evden çalışma imkanına sahip kişilerin virüs sonrasında bu çalışma sistemine adapte olmaları, yazlık ev, bahçeli müstakil konut, çiftlik evleri  gibi konutlara olan ilgiyi artırmaktadır. Boss Çelik Kapı olarak pandemi öncesinde ve sonrasında ana üretim kalemimiz olan dış etkenlere dayanıklı, sağlam ve üst düzey güvenliğe sahip villa kapısı modelleri üretimimize hız kesmeden devam etmekteyiz.

Villa Kapısı Fiyatları Ne Kadar ?

Boss Çelik Kapı olarak tüm ürünlerimizi müşterilerimize özel olarak üretmekteyiz. Villa kapısı fiyatları kapının takılacağı alanın ölçüsüne, seçilen modele ve kullanılacak dış kaplama malzemesinin cinsine göre değişkenlik göstermektedir. Villa Kapısı siparişi vermeden önce fiyat teklifi almak için bizleri mutlaka arayın.

Villa Kapısı Ölçüleri Nasıl Olmalı ?

Villa kapısı ölçüleri kapının takılacağı alanın ölçüsüne özel olarak üretilmektedir. Bu nedenle villa kapısı ölçüleri ne kadar olmalı sorusunda verilecek net bir cevap olmamakla birlikte, villa giriş kapısını standart çelik kapılardan ayırt etmek için biraz daha geniş bir alan bırakılmasında fayda vardır. Standart daire kapıları 90-95 cm genişliğe sahipken gösterişli ve şık bir villa kapısı için minimum 140 cm genişlik bırakılması bir kapı ve yanında küçük bir yavru kanat olması için yeterlidir. Bunun haricindeki daha büyük ölçüler içinse ölçü özellikle kapının genişliği ne kadar fazla olursa kapının takıldığı alana katacağı değer daha da artacaktır.

Villa Kapıları Ne Kadar Güvenli ?

Boss Çelik Kapı olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz villa giriş kapılarını, son teknoloji kilit sistemleri ile güçlendirmenin yanı sıra, kapı içerisinde de en kaliteli çelik ve gerekli görülen noktalardaki ekstra güçlendirmelerimiz sayesinde Türkiye'nin en güvenli villa kapılarını üretiyoruz. Kilit sistemlerimiz genel olarak Kale ve MulTLock marka merkezi kilit sistemlerinden oluşmaktadır. Bunlara ek olarak teknolojik akıllı kilit sistemlerine uyumlu olan villa kapısı modellerimiz istenildiği takdirde; parmak izi kilit sistemi, alarmlı kilit seçenekleri, uzaktan kumandalı kilit sistemleri, akıllı ev sistemlerine uyumlu manyetik kilit sistemleri ile güçlendirilebilmektedir.

Villa Kapısı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Villa kapısı özünde çelik kapı ile aynı mantıkta üretilse dahi, çelik kapılar bina içi kullanıma uygun malzemelerden üretildiği ve dış villa giriş kapısının yağmur, güneş gibi dış etkenlere maruz kalacağından ötürü villa kapısı alırken dikkat edilmesi gereken bir kaç önemli nokta bulunmaktadır. Boss Çelik Kapı olarak Türkiye'nin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine kadar tüm noktalarına üretimini gerçekleştirdiğimiz villa giriş kapılarını garantili olarak gönderiyoruz. Yılların getirmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimimiz sayesinde, villa kapısı alırken nelere dikkat edilmeli ? sorusunun cevabını sizlerle kısaca paylaşmak isteriz.
  • İlk ve belki de en önemli nokta, villa kapısı tamamen kapının takılacağı yerin ölçüsüne göre özel üretilmelidir. Hazır kapı taktırmak Ferrari bir arabaya az yaksın diye Lpg taktırmak olarak nitelendirilebilir.
  • Villa Kapısı dış etkenlere maruz kalacağı için, (yağmur, güneş, kar,) kapıda kullanılan malzemelerin dış etkenlere tam dayanıklı olması gerekir.
  • Villa kapısı siparişi verilirken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise kapının sağlamlığını direkt olarak ilgilendiren, malzeme tercihidir. Villa kapılarının dış kısmında dekoratif amaçlı mobilya, kompozit, kompakt lamine gibi malzemeler kullanılmaktadır. Kapı müşterisi dışında kullanılan dekoratif panellere baktığında yan yana koyulan 2 kapı arasındaki farkı anlaması neredeyse mümkün değildir. Asıl önemli olan kapının sağlamlığı ve güvenlik noktalarında ise kapının kaç menteşe ile üretildiği, kilit sistemi, kanat ağırlığı, kanat içi ısı yalıtım değerleri ve tabi ki villa kapısı üretiminde kullanılan çelik menşei ve kalınlığıdır.

Villa Kapısı - Çelik Kapı - Pivot Kapı - Oda Kapısı

Çelik Kapı Modelleri

Türkiye'nin en çok tercih edilen özgün çelik kapı modelleri. Üretici firma avantajlı fiyatlar. Kişiye özel çelik kapı üretimi ,15 günde hızlı teslimat. Kale merkezi kilit sistemleri ile güvenlik ve şıklık bir arada. Modelleri Görüntüle
Whatsapp Sipariş Hattı

Pivot Kapı Modelleri

Sınır tanımayan tasarımlara sahip lüks pivot kapı modelleri ve fiyatları. İstenilen ölçü ve modelde özel üretim 15 günde teslimat. Lüks bir yaşama açılan kapılar. Daha fazla bilgi ve model için tıklayın. Modelleri görüntüle
Whatsapp Sipariş Hattı

Oda Kapısı Modelleri

Lake oda kapısı modelleri, lüks villa iç kapı üretimi. Camlı oda kapısı, doğal ahşap oda kapıları. Oda kapısı koleksiyonumuzu görmek ve 2023 oda kapısı fiyatları hakkında bilgi almak için bağlantıya tıklayın. Modelleri görüntüle
Whatsapp Sipariş Hattı

7/24 MÜŞTERİ HİZMETLERİ

TÜM ÇELİK KAPILAR İÇİN TIKLAYIN pivot kapı modelleri için tıklayın oda kapısı modelleri için tıklayın

Villa Kapısı Modelleri Fiyatları

İletişim Bilgilerimiz

Boss Çelik Kapı olarak, İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan mağazalarımızda, çelik kapı, villa kapısı, pivot kapı, apartman kapısı, oda kapısı modellerimizi inceleyebilirsiniz. Ürünlerimiz tamamen kişiye özel olarak üretilmekte olup, her müşterimizin ihtiyaçları ve zevkleri doğrultusunda özenle tasarlanmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, her bir müşterimize özel bir zaman ayırmak için randevu sistemimiz bulunmaktadır. Online Randevu Oluştur
villa-kapisi-siparis-iletisim-boss-celik-kapi-telefon-numarasi
Anadolu Yakası

Maltepe Showroom

Başıbüyük Yolu Cad. No:73/B Maltepe İstanbul Tel: +90 542 114 52 74
boss-celik-kapi-istanbul-telefon-numarasi-iletisim-bilgileri
Avrupa Yakası

Eyüp Showroom

Gümüşsuyu Cad. No: 72 Eyüpsultan İstanbul Tel: +90 212 674 58 39
tıkla Hemen ara

Online Teklif Formu

En hızlı şekilde fiyat teklifi almak için lütfen formu doldurun.