2023-Villa-Kapisi-Modelleri-Yeni-Sezon-Villa-Kapi-Fiyatlari-2023-Kompozit-Celik-Kapi-Camli-Villa-Kapisi

2023 Villa Kapısı Modelleri Fiyatları

2023 Villa Kapısı Modelleri

Evine hoş bir dokunuş yapmak isteyen dekorasyon tutkunlarının yolu ilk etapte evin giriş kısmında  kesişir. Villa kapıları, genelde yapının mimarisine uygun olan ürünlerdir. Uygun bir villa kapısı modeli seçmeden önce villa kapısı montajı yapılacak olan yapının mimari bütünlüğü göz önüne alınmalıdır. Klasik mimariye sahip bir yapıda, modern ışıklı veya kompozit villa kapısı tercihi genellikle yanlış yorumlanabilmektedir.

Uygun villa kapısı seçimi yapılırken villa kapısının yapının önüne geçmemesine dikkat edilmelidir. Burada dikkat çeken villa olmalıdır. Villa kapısı burada villanın dış peyzajı ve tasarımını bütünleyen bir unsur olarak görev almalıdır.

Pivot-Kapi-Modelleri-2023-Pivot-Door-Models-Fiyatlari-Pivot-Villa-Kapisi
Pivot-kapi-modelleri-2023-pivot-door-models-fiyatlari-pivot-villa-kapisi

2023 Villa Kapısı Trend Renkleri

2023 Villa Kapısı Trendleri Nelerdir?

Villa kapısı trendleri genel olarak mimari tercihlere bağlantılı olarak, dönemin trend renkleri ve tasarım detayları ile birlikte şekillenmektedir. 2023 yılı için öngörümüz neoklasik mimari tarzın tekrar gündeme gelmesi ile birlikte hem klasik villa kapısı hem de modern villa kapısı modelleri arasında kıyasıya bir rekabet olacağı yönündedir. 2023 villa kapısı tercihlerinde yine öne çıkan renk antrasit ve gri tonları olacaktır.

Villa Kapısı Modelleri kompozit villa kapısı, klasik ahşap villa kapısı, ferforje villa kapısı, pivot villa kapısı ve camlı villa kapısı olmak üzere farklı çeşitleri mevcuttur. 2023 yılında villa kapısı tercihlerinde yine en önde olması beklenen ürünlerin başında hiç şüphesiz kompozit villa kapısı modelleri yer almaktadır.

2023 Villa Kapısı Fiyatları Ne Kadar?

Villa kapısı fiyatlarını belirleyen birden fazla unsur vardır. Bunlar; istenilen villa kapısı modeli, villa kapısı üzerinde kullanılan malzemeler, dış etkenlere ne denli maru kalacağı villa kapısı ölçüleri gibi başlıca etkenler olarak sıralanabilir. 2023 villa kapısı fiyatlamaları döviz ile girdisi olan pek çok ham maddeye belli olarak değişkenlik gösterecektir. Bu noktadan en sağlıklı villa kapısı fiyatı için mutlaka bizleri aramanızı tavsiye ederiz.

Sağlam Villa Kapıları Hangi Malzemeden Üretilmektedir?

Villa kapısı denildiğinde hiç şüphe yok ki öncelikli beklenti, güvenlik ihtiyacını tam olarak karşılayan bir kapı olmasıdır. Villa kapısı üretiminde sağlam villa kapısı olarak adlandırılan kapılar çelik gövde ve akıllı multi merkezi kilit sistemleri ile üretilmektedir. Kapının dış yüzeyinde yer alan materyal ise tamamen dekorasyona yönelik seçimlerden ibarettir.

Villa Kapısı Boyutları Nedir?

Villa kapısı boyutları her projede farklılık göstermekle birlikte, belirli tasarımlara sahip kapı modelleri için kalıplaşmış bazı ölçü aralıkları mevcuttur. 1 buçuk kapı olarak adlandırılan 1 ana kapı ve bir yavru kanattan oluşan villa kapıları minimum 130 cm genişlikte bir boşluğa ihtiyaç duyarlar. Çift sabitli orta kısımda ise hareketli kapı bulunan ölçüler ise; minimum 170 cm bir genişlik ihtiyacı duyar. Villa kapısı yükseklik ölçüleri ise 205 cm den başlayarak yukarıya doğru devam etmektedir.
2023-Villa-Kapisi-Modelleri-Yeni-Sezon-Villa-Kapi-Fiyatlari-2023-Kompozit-Celik-Kapi-Camli-Villa-Kapisi
2023-villa-kapisi-modelleri-yeni-sezon-villa-kapi-fiyatlari-2023-kompozit-celik-kapi-camli-villa-kapisi

2023 Kompozit Villa Kapısı Modelleri

Villa kapılarında dış etkenlere dayanıklılık esasına uygun olarak en çok tercih edilen ürünlerin başında kompozit villa kapıları yer almaktadır. 2023 yılı için yine en çok tercih edilen villa giriş kapıları kompozit kaplama çelik villa kapıları dış ortama olan dayanıklılıkları ile en önde yer almaktadır.

2023 Pivot Kapı Modelleri

Pivot kapı modelleri son dönemin en trend villa kapılarındandır. Kullanılan özel menteşe sistemi sayesinde büyük boyutlu villa kapısı üretiminde sıklıkla tercih edilen pivot villa kapıları 2023 yılında hızla yükselen bir talep görmeye devam etmektedir. Pivot kapı modelleri 2023 yılında yine kompozit veya sıkça tercih edilen kompakt lamine panel giydirmeleri ile birlikte kullanılacaktır. Cam giydirme ile üretilen pivot kapılar da 2023 senesinde ön plana çıkmaya aday ürünlerdendir.

Villa Kapısı

Villa kapısı gösterişli tasarımı ve dayanıklı yapısı sayesinde estetiği güvenlikle buluşturur. Firmamız tarafından üretilen bütün villa kapılarının iç aksamı çelikten meydana gelir.

Ahşap kaplama, kompakt lamine kaplama ve kompozit kaplama gibi çeşitlerle modern villa kapısı ihtiyaçlarına yanıt veren firmamız, üstün kalitesini tüm ürünlerinde ortaya koyar.

Çelik kapı sektörünün öncü markalarından biri olan Boss, yaşam alanlarına yenilik ve güven katmak isteyenlerin doğru adresidir.

Villa Kapısı Özellikleri

Kapı, bir mekânı gösterişli ve konforlu hâle getiren ilk unsurdur. Misafirleriniz, evinizi önce girişiyle değerlendirir. Ayrıca kapı, yapı güvenliğinde ilk adımdır. Evin hırsızlardan ve çevresel faktörlerden muhafaza edilmesini sağlar. Bu nedenle kullanılacak kapının iyi bir tasarıma ve sağlam bir yapıya sahip olması önem taşır.

Kompozit-Kapi-Modelleri-2023-Kompozit-Villa-Kapisi-Modelleri-Fiyatlari-Yeni-Sezon
Kompozit-kapi-modelleri-2023-kompozit-villa-kapisi-modelleri-fiyatlari-yeni-sezon

Villa kapıları genellikle dış mekânlarda güneşe ve yağmura maruz kalır. Bu nedenle dış kaplamaları, kötü hava şartlarından zarar görmeyecek biçimde sağlam yapılır. Üretimini gerçekleştirdiğimiz kompakt lamine ve kompozit kaplama villa kapılar çevresel etkenlerden olumsuz etkilenmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu ürünler 10 yıl garanti ile sunulur. Ahşap kaplama villa kapıları ise 2 yıl garantilidir.

Öte yandan Boss Çelik Kapı tarafından tasarlanan villa kapıları akıllı teknolojilerle uyumludur. Gelişmiş kilit sistemleri, iris ve parmak izi tanıma gibi mekanizmalardan yararlanılır. İsteğe bağlı olarak şifreli kapı sistemleri ve kartlı geçiş sistemleri de uygulanabilir.

Yüksek verimlilik, stabilite, korozyon direnci, ses yalıtımı, ısı yalıtımı gibi özelliklerle donatılan villa kapısı çeşitleri, soğuğu ve sıcağı evinizin dışında tutar. Böylelikle her mevsim konforunuzdan ödün vermezsiniz. Bu, klima tertibatından ve kaloriferden kaynalı pahalı enerjiden de tasarruf etmenize imkân tanır. İklim korumasında payınız olur. Her hava koşulunda her zaman üst düzey yalıtım sağlayan villa kapıları, konfor kaybının önüne geçer; evinizi cereyan ve yağmur gibi etmenlerden korur.

Villaların hem girişinde hem de içerisinde kullanabileceğiniz farklı kapı çeşitleri Boss farkıyla beklentileri karşılar. Genel dekorasyonunuza ve tarzınıza uygun özel villa çelik kapısı üretimi yapan Boss, yaşam alanlarınızın değerini ve prestijini artırır.

Minimum 2 mm kalınlığındaki çelik panellerle üretilen bu kapılar, kilit sistemleriyle daha da güçlendirir. Neme, yağmura, UV ışınlarına dayanıklı olan villa kapısı modellerimiz uzun yıllar boyunca ilk günkü hâlini korur.

 

2023 Villa Kapısı Modelleri Fiyatları” yazısında 2 düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
💬 Whatsapp
Fiyat bilgisi, ölçü ve daha fazlası için.