Marmara-Ereglisi-Pivot-Kapi-Modelleri-Pivot-Door-Fiyatlari

Marmara Ereğlisi Pivot KapI

Marmara Ereğlisi Pivot Kapı Modelleri

Pivot menteşe ile lüks pivot kapı modelleri üretilebilmektedir. Pivot kapı fiyatları pivot menteşeden bağımsız olarak, dış yüzeyde kullanılan malzemeye göre belirlenmektedir. Pivot door menteşesi modern villa kapılarının sıklıkla kullanılan bir tür menteşe sistemidir. Bu menteşeler kapının alt ve üst kısımlarında yer alan büyük bir menteşe kolu kullanarak kapıyı çevresinde döndürür. Bu sayede pivot kapı daha kolay açılır ve kapanır ve genellikle daha hafiftir.

Birçok villa sahibinin pivot kapı tercihinin altında bu neden yatmaktadır. Pivot menteşe ile üretilen üst düzey güvenlikli pivot door modelleri tasarım ve estetik açıdan çekici bulur. Bu kapılar, minimalist ve modern bir görünüm sunar ve genellikle büyük cam paneller, seramik kaplama, kompozit ve kompakt lamine giydirme ile bütünleşmektedir. Ayrıca pivot kapı seçiminde klasik modelleri tercih edenler için doğal ahşap kaplama pivot door seçenekleri mevcuttur.

Pivot menteşeler dayanıklı ve güvenilirdir. Yüksek kaliteli pivot menteşeleri kullanan kapılar yıllarca sorunsuz çalışabilir ve düzenli bir ek maliyet veya bakım gerektirmez. Pivot menteşeleri sayesinde pivot kapılar daha geniş açılabilir. Bu sayede de daha büyük eşyaların kolayca geçmesine olanak sağlayan geniş geçiş arası kalmaktadır.

Villa kapıları için pivot menteşelerin bir diğer avantajı;  kapının yerden yüksekliğini ayarlama imkanı sunmasıdır.  Eşik olmadan veya düşük bir eşikle kapıların tasarlanabilmesini sağlar. Valiz, bebek arabası veya tekerlekli sandalyelerin geçişinde kolaylık sağlayarak,  kapıların engelli dostu hale getirilmesine yardımcı olabilir.

Pivot kapı modelleri birçok farklı malzeme ve tasarım seçeneği sunar. Kapılar, ahşap, metal, cam veya seramik kaplama gibi diğer malzemelerle tasarlanabilir.  Dış etkenlere dayanıklı özel bir kaplama veya boya işlemiyle bitirilebilir. Pivot kapılar farklı boyutlarda yapılabilir ve mevcut çerçevelere uyacak şekilde özelleştirilebilir.

Villa kapıları için pivot menteşeli pivot door modelleri  modern ve şık bir tasarım isteyenler için mükemmel bir seçimdir. Pivot menteşelerin sağladığı dayanıklılık, güvenilirlik ve kolaylık villa kapılarının uzun süre sorunsuz çalışmasını sağlar.

Pivot-Kapi-Modelleri-Pivot-Door-Pivot-Kapi-Fiyatlari
Pivot-kapi-modelleri-pivot-door-pivot-kapi-fiyatlari

Marmara Ereğlisi  Pivot Kapı Fiyatları

Pivot kapı modelleri diğer kapı modelleri ile kıyaslandığında yüksek maliyetleri ile öne çıkmaktadır. Pivot villa kapıları fiyatlandırma esnasında en büyük etkenlerin başında pivot menteşe yer almaktadır. Pivot menteşe seçimi konusunda Boss Çelik Kapı dünyanın 1 numaralı pivot menteşe markası olan fritsjurgens pivot menteşelerini kullanmaktadır.

Marmara Ereğlisi  genelinde pivot kapı fiyatları söz konusu olduğunda, kişiye ve ölçüye özel üretim prensibi ile hareket etmekteyiz. Marmara Ereğlisi  pivot kapı siparişi geçmeden önce güncel pivot villa kapısı fiyatları için mutlaka bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Marmara Ereğlisi Pivot Villa Kapısı Fiyatlarını Belirleyen Etkenler:

 • Pivot kapı ölçüleri
 • Pivot kapı modeli
 • Pivot Villa kapısı dış malzemesi
 • Pivot Villa kapısı aksesuarları
 • Pivot Villa kapısı kilit sistemleri

Pivot Kapı Ölçüsü Nasıl Ölçülür?

Pivot kapı fiyatı hesaplamalarında en önemli unsur kapının ölçüleridir. Pivot door ölçüleri duvar boşluğu baz alınarak hesaplanır. Kapının dış yüzeyinde yer alan pervaz kısımları ölçüye dahil edilmez. Pivot Villa giriş kapılarının ölçüleri duvar boşluğunun genişliği ve yüksekliği ile hesaplanabilmektedir.

Pivot Door  Avantajları Nelerdir?

Pivot menteşe ile üretilen kapılarda en başta eşik olmaması kapının engelli dostu olmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra kapı boyutlarını normal menteşeli kapılara göre çok daha geniş ve uzun yapılmasına olanak sağlayan pivot menteşe sistemi sayesinde, yapı ile bütünleşik göz alıcı pivot kapı tasarımlarına imkan tanımaktadır. Villa kapılarında pivot menteşe kullanımı sayesinde geçiş arasında büyük bir alan kazanılmaktadır.

Pivot Kompozit Villa Kapısı Fiyatları

Kompozit malzeme alüminyum levha üzerinde yer alan, dekoratif ve ultraviyole ışınları karşısında dayanımlı film tabakalarından oluşan, 4 mm kalınlığındaki panellere verilen genel isimdir. Kompozit villa kapısı terimi, yağmura ve güneş gibi dış etkenlere dayanıklı olan bu panellerin çelik kapıların üzerine giydirilmesi ile oluşmaktadır.

Kompozit villa kapısı fiyatları diğer dış etkenlere dayanıklı villa kapıları göz önünde alındığında, en uygun ve ekonomik dış etkenlere dayanıklı villa kapıları olarak karşımıza çıkmaktadır. Dış mekan etkilerine dayanıklı villa kapıları şunlardır:

 • Kompozit çelik villa kapıları
 • Kompakt Lamine villa kapısı modelleri
 • İroko ahşap çelik villa kapısı
 • Seramik kaplama villa kapısı
 • Doğal taş kaplama villa kapıları
 • Cam villa kapısı modelleri

Kompozit Pivot Kapı

Pivot kapılar kullanım bakımından dış mekan olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Pivot door modelleri için en çok tercih edilen dış malzemenin kompozit olmasının ana sebebi budur. Kompozit pivot kapı modelleri dış etkenlere dayanıklı, yağmur ve güneş gibi aşındırıcılara karşı üst düzey dayanıklılık sahibi villa kapısı modelleri olarak kullanılmaktadır

Pivot-Door-Pivot-Kapi-Modelleri-Pivot-Door-Pivot-Kapi-Fiyatlari
Pivot-door-pivot-kapi-modelleri-pivot-door-pivot-kapi-fiyatlari

Pivot Kapı

Pivot kapı, dikey bir eksende, bir mil üzerinde dönen sallanan bir kapıdır. Bu, menteşelerin kapının yanına ve bitişik duvara tutturulduğu normal menteşeli kapılardan farklıdır. Pivot kapılar özellikle Avrupa ve Amerika bölgelerinde en çok tercih edilen kapı çeşitleridir

Pivot Menteşe Nedir?

Pivot menteşe sistemi, kapının altında bir pivot menteşeden ve kapının üstünde veya tavanda bir üst pivottan oluşur. Üst pivot, pivot noktasının üst tarafıdır ve pivot kapıyı tavana sabitler150 kg ile 500 kg arası kapılar üretilebilmektedir.

Pivot Kapı Fiyatları

Pivot kapı fiyatları normal menteşeli kapıların fiyatları ile karşılaştırıldığında daha yüksek maliyete sahiptir. Bu durumun ana nedeni ise kullanılan pivot menteşenin fiyatlarının euro bazında olması ve yaklaşık 1.000 euro gibi bir fiyata sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Daha ucuz pivot kapı modelleri piyasada bulunmakla birlikte kullanılan pivot menteşe kalite konusunda tatmin edici olmamaktadır. Villa Kapısı Fiyatları olarak tüm pivot kapı modellerimizde FritsJurgens marka ithal 500 kg taşıma kapasiteli üst segment pivot kapı menteşesi kullanmaktayız.

 

Pivot Kapı Dış Malzemesi

Pivot-Kapi-Mentese-Pivot-Door-Villa-Kapisi-Fiyat (2)
Pivot-kapi-mentese-pivot-door-villa-kapisi-fiyat (2)

Pivot Villa kapıları asli olarak çelik bir gövdeye sahip olup tüm modeller için iç aksam hemen hemen aynıdır. Villa kapısı fiyatları hesaplanırken dış yüzeyde dekoratif ve koruyucu amaçlı kullanılan malzemenin villa kapısı fiyatı üzerinde doğrudan belirleyici etkisi bulunur. Ahşap kaplama villa kapısı fiyatı hesaplanırken dış yüzeyinde kullanılan ahşabın metrekare maliyeti ortalama 20 dolar iken, kompozit kaplama villa kapısı fiyatı hesaplanırken dış yüzeyinde kullanılan kompozit malzemenin metrekare birim maliyeti ortalama 30 dolar seviyesindedir. Kompakt lamine kaplama villa kapısı fiyatı hesaplanırken aynı şekilde birim maliyeti yükseldiği için villa kapılarında kullanılan dış malzeme fiyatı belirlemede etken rol oynar. Villa kapısı modelleri için en çok tercih edilen dış kaplama malzemeleri ise şu şekildedir:

 • Kompozit villa kapısı
 • Doğal ahşap kaplama villa kapısı
 • Alüminyum Villa kapısı
 • Kompakt villa kapısı
 • Seramik kaplama villa kapısı
 • Granit villa kapısı

Pivot Door Aksesuarları

Aksesuar günlük yaşamımızda kullanılan saat, kolye küpe gibi doğru kullanıldığı takdirde villa kapısına bir estetik katmaktadır. Villa kapısı aksesuarları kapıya kattıkları estetik dışında aynı zamanda sürekli olarak kullanılan ürünlerdir. Kapı üzerine eklenen şık bir kol detayı hem güzel bir görüntü sağlamakta hem de uzun süre güvenli bir kullanım olanağı sunmaktadır. En çok tercih edilen villa kapısı aksesuarları şunlardır:

 • Villa kapı kolu
 • Villa kapı dürbünü
 • Villa kapısı camları
 • Villa kapı çekme kolu
 • Villa kapı ferforje

Pivot Villa Kapısı Kilit Sistemleri

Kilit sistemi villa kapısında en önemli güvenlik unsurudur. Ekonomik ucuz villa kapısı üretiminde maliyeti düşürmek adına kullanılan kilit sistemleri başı başına kullanıcı adına büyük bir sorundur. Milyonlarca lira verilerek satın alınan villa gibi değerli bir yapıda 3-5 kuruş daha az maliyet olsun diyerek ucuz villa kapısı taktırmak hiç de doğru bir karar değildir. Villa kapısı kilitleri en üst düzey güvenliği sağlamaya yönelik marka ve modellerden oluşmalıdır. pivot villa kapısı olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz villa kapılarında kullandığımız başlıca kilit sistemleri şunlardır:

 • Kale merkezi kilit sistemi
 • Multlock merkezi kilit sistemi
 • Desi parmak izi kilit sistemi
 • Brassco parmak izi kilit sistemi
 • Yale kilit sistemi
 • Kameralı şifreli Kilit sistemi
 • Alarmlı çelik kapı kilit sistemleri
 • Telefon ile açılan elektronik kapı kilidi
Pivot-Kapi-2023-Pivot-Doors-Pivot-Door-Modelleri-Yeni-Sezon
Pivot-kapi-2023-pivot-doors-pivot-door-modelleri-yeni-sezon

Marmara Ereğlisi  Villa Kapı Siparişi

Marmara Ereğlisi  için özel kampanyalarımız bulunmaktadır. Sipariş vereceğiniz pivot kapı modelleri için Marmara Ereğlisi  bölgesine özel ücretsiz keşif, ücretsiz nakliye ve ücretsiz pivot villa kapısı montajı hizmeti bulunup bulunmadığını bizlere sorabilirsiniz. Marmara Ereğlisi  pivot villa kapısı sipariş süreci; bir model belirlemeniz ve bize kabaca kapının takılacağı alanın ölçüsünü vermeniz ile başlamaktadır. Sipariş süreci şu adımlarla ilerlemektedir:

 1. Beğendiğiniz modeli ve ölçüleri bize 0542 114 52 74 Nolu whatsapp destek hattından kolayca ulaştırabilirsiniz.
 2. İstediğiniz villa kapısı modeli ve ölçünüze özel olarak fiyat çalışması yapılarak tarafınıza iletilir.
 3. Fiyat konusunda mutabakat sağlandığı takdirde uzman personelimiz tarafından yerinde keşif yapılarak imalat ölçüsü alınıyor.
 4. Sözleşe ve kaparo sonrasında kapınız sizin ölçülerinde üretime giriyor
 5. 25 gün içerisinde kapınız yerine montajı yapılarak teslim edilmektedir.

Parmak İzi Kilit Sistemi

Yapı inşaat ve kapı sektörü ile ilgili tüm teknolojik gelişmeleri oldukça yakından takip etmekteyiz. Üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm villa kapısı modelleri istek doğrultusunda;

 • Parmak izi kilit sistemi
 • Göz Tanıma sistemi
 • Kumandalı Otomatik Kapı Kilidi

ve diğer tüm teknolojik özelliklere uyumlu olarak ( telefon ile açma kapama, uzaktan erişim, nfc cihazları ile kontrol vsvs…) üretilmektedir.

Bizler sizler için geleceğin kapılarını üretirken aynı zamanda bunu en doğru biçimde yapmayı hedef haline getirmiş bir firmayız.

Marmara-Ereglisi-Pivot-Kapi-Modelleri-Pivot-Door-Fiyatlari
Marmara-ereglisi-pivot-kapi-modelleri-pivot-door-fiyatlari

Marmara Ereğlisi  Pivot Kapı İletişim Bilgileri

Boss Çelik Kapı olarak bizlere ulaşabileceğiniz yöntemler ve adresimiz:

Adres: Pazariçi Mahallesi Bülbüldere Caddesi No:140/B Gaziosmanpaşa İstanbul

Telefon : +90 212 983 96 74

Whatsapp : +90 542 114 52 74

Mail : destek@@bosscelikkapi.com

pivot kapı, pivot door, pivot kapi, pivot kapi modelleri, pivot kapi fiyatlari, pivot kapı fiyatları, pivot giriş kapısı, pivot ön kapı modelleri, pivot kapılar, pivot çelik kapı, pivot dış kapı, pivot dış kapı modelleri, pivot front door, pivot doors, pivot kapı fiyatları, pivot villa giriş kapısı, pivot kapıcı,

Pivot Kapı Modelleri Fiyatları

Pivot Kapı Modelleri Pivot Villa Kapısı 700

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir