Desi Quick 032+ Face Id Parmak İzi Akıllı Kilit Sistemi

Orijinal fiyat: ₺17.999,00.Şu andaki fiyat: ₺16.500,00.

İnternet üzerinden kapıyı açabilme, görüntülü arama yapabilme, içeriden dışarıyı kamera aracılığı ile izleyebilme gibi akıllı özelliklerle evinizin güvenliğini her an kontrol altında tutun.

DESİ QUiCK 032+, 10 farklı yetkili kullanıcıya ve 340 normal kullanıcıya kadar tanımlama imkanı sunar. Bu, ailenizin her üyesi veya ofisinizde çalışan herkes için özel erişim seçenekleri sağlar. Şifre, parmak izi, yüz tanıma, kart ve uzaktan kumanda* ile kilitleme ve açma gibi çeşitli erişim yöntemleri, kullanıcıların tercihlerine ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.

Alüminyum alaşımlı gövde, IP54 sınıfı dış kullanım için uygunluk ve 4KG toplam ağırlık, DESİ QUiC’i sağlam ve dayanıklı bir seçim haline getirir.

4200mAh lithium şarjlı batarya ile tek bir şarjla 3 ay boyunca kesintisiz kullanım sağlayarak pratik ve ekonomik bir çözüm sunar.

Türkçe menü ve seslendirme, OLED ekran ile ayarları kolaylıkla yapabilme ve Micro USB kablosu ile kolaylıkla şarj edilebilme gibi özelliklerle kullanımı son derece basit ve kullanıcı dostudur.