Çelik Kapı Modelleri 367

Orijinal fiyat: ₺65.000,00.Şu andaki fiyat: ₺52.000,00.

Türkiye’nin en güvenilir çelik kapı üreticisi Boss Çelik Kapı güvencesiyle en sağlam ve içi dolu çelik kapı modelleri arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Çelik kapılarımız, tamamen size özel ölçülerde, istediğiniz renk ve modellerde 15 gün içinde özel olarak üretilir.

Boss Çelik Kapı olarak, üreticiden doğrudan satın alma avantajları ve Türkiye’nin en büyük çelik kapı üreticisi olmanın getirdiği kaliteyle, kaliteli çelik kapı modelleri ve uygun çelik kapı fiyatları bir arada sunuyoruz.

İstanbul Çelik Kapı Modelleri ve Fiyatları

 • 15 günde çelik kapı üretim ve teslimat
 • Kişiye ve ölçüye özel üretim, sınırsız renk ve model seçeneği
 • Türkiye’nin en güvenilir çelik kapı firması
 • İstanbul içi ücretsiz keşif ve ücretsiz çelik kapı montajı
 • Tüm Türkiye ve Avrupa’ya çelik kapı teslimatı
 • Standart olarak kullanılan kilit mekanizması: Kale Çelik Kapı Kilit Merkezi Kilit Sistemi Kale 256G
 • İsteğe bağlı akıllı kilit sistemleri; parmak izi, şifreli, yüz tanıma özellikli çelik kapı kilit sistemleri eklenebilmektedir
 • Avrupa Birliği standartlarında ısı ve ses yalıtımı
 • Hava ve ses geçirmez, sessiz kapanma özellikli kapılar

Detaylı bilgi ve çelik kapı siparişi vermek için hemen arayın.

 • Çelik Kapı Kasa ve Kanat Teknik Özellikleri

  Metal Çelik Kasa

  1.1. Çelik Kasa Malzemesi ve Montajı

  •Kasa sacı 2 mm kalınlığında DKP veya Galvaniz çelikten üretilmiştir. İç kısmına, montaj yöntemine bağlı olarak, montaj takviye trapezleri veya bağlantı kulakçıkları kaynaklanır. Kapının içten kontrollü açılmasını sağlayan emniyet kelepçesi kasa içine gizlenmiştir.

  1.2. Alt Kısım Koruması

  •Kasanın alt kısmına iç tarafa doğru u profil kaynaklanarak, gönye koruması sağlanır ve kasanın dayanıklılığı arttırılır. Üzerine paslanmaz kaplama eklenmiştir. Kanat dört yandan kasaya tam oturur, bu sayede ses, toz ve haşere geçişi engellenir.

  1.3. Kilit Yuvaları ve Ayarlama

  •Kilit millerinin gireceği boşluklar düz kesilir ve plastik kutularla korunur. Ana kilit dilinin karşılığına ayarlanabilir bir parça monte edilir, böylece dil ayarı kolayca yapılabilir.

  1.4. Menteşe Detayları

  •Kapının yönüne bağlı olarak, sağ veya sol tarafta TS 12655 standardına uygun üç adet menteşe bulunur. Menteşeler, saten renk menteşe kapakları ile estetik bir şekilde gizlenir.

  1.5. Emniyet Pimleri

  •Menteşe tarafına denk gelecek şekilde iki adet emniyet pimi yuvası açılır ve bu yuvalar plastik kutular ile korunur.

  Kanat Gövdesi

  2.1. Kanat Yüzeyleri

  •Kanat, ön ve arka yüzey olarak adlandırılan iki bölümden oluşur. Her iki yüzeyde de 1,5 mm kalınlığında DKP sac kullanılır. Ön ve arka yüzeydeki saclar özel presler ile kenetlenerek mono blok bir gövde haline getirilir.

  2.2. Menteşe Bölgesi

  •Kanadın menteşe bölgesinde 2,5 mm kalınlığında takviye sac, gaz altı kaynağı ile birleştirilir.

  2.3. Yan Yüzeyler

  •Kanadın yan yüzeylerinde (seren), çevresel olarak 3 mm kalınlığında takviye sacı kaynak yapılır. Serenlerde ana malzeme kalınlığı 2 mm’dir.

  2.4. Güçlendirilmiş Hırsızlık Koruması

  •Hırsızlığa karşı dayanıklılığı artırmak için 2,5 mm kalınlığında U şeklinde takviye ve 20cm x 5cm özel lama eklenir ve gaz altı kaynağı ile birleştirilir.

  2.5. Dolgu Malzemesi

  •Kanat iç dolgu malzemesi olarak 150 DNS taş yünü kullanılmaktadır.

  2.6. Sabit Pimler

  •Menteşe tarafında kasadaki yuvalara denk gelecek şekilde iki adet sabit pim bulunur.

  2.7. Kanat Kalınlığı

  •Ahşap kaplama sonrasında ortaya çıkan kanat kalınlığı 83 mm’dir.

  2.8. Monoblok Kanat

  •Firmamız, özel olarak geliştirilmiş seren sistemini çelik ile güçlendirerek monoblok kanat haline getirir. Kanadın estetiğini ve güvenliğini artırmak için dört tarafına paslanmaz çıta monte edilir.

  2.9. Dürbün Montajı

  •Kanat üzerine TS 12655’de belirtilen ölçülerde kapaklı dürbün monte edilir.

  Ahşap Detayları

  1.1. Pervazlar

  •Pervazlarda, 18 mm kalınlığında MDF üzeri kaplama isteğe bağlı olarak kullanılır ve 45 derece veya 90 derece açıyla birleştirilir. İç pervazlarda, dekoratif renkli ahşap veya kaplama seçenekleri isteğe bağlı olarak tercih edilebilir.

  1.2. Kasa Malzemesi

  •Kasa aralığının ana malzemesi, 18 mm kalınlığında tek parça MDF üzeri kaplamadır.

  1.3. Dış ve İç Paneller

  •Dış paneller, 8 mm kalınlığında MDF üzeri kaplama olarak üretilir. İç panel kalınlığı 6 mm’dir. Paneller üzerinde isteğe uygun modelleme işlemleri yapılabilir.

  1.4. Dekoratif Pervazlar

  •İsteğe bağlı olarak, dekoratif renkli pervazlar kullanılabilir.

  Diğer Özellikler

  1.1. Aksesuarlar

  •Aksesuarlar standart olarak saten kaplamalıdır. Aksesuar türü rengi ve modeli, müşterinin isteğine göre belirlenir.

  1.2. Kilit Sistemleri

  •Standart olarak KALE marka merkezi kilit sistemi Kale 256G kullanılmaktadır. 

  Parmak izi kilit sistemi ve diğer akıllı kilit sistemleri müşteri talebi doğrultusunda kapılara eklenebilmektedir.

Çelik Kapı Modelleri

Evinizin ve ailenizin dış etkenlere karşı en önemli savunucusu olan çelik kapılar hakkında, çelik kapı teknik özellikleri, çelik kapı kilit sistemleri, çelik kapı fiyatları gibi bazı önemli noktaları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Çelik Kapı satın almadan önce, çelik kapının kullanım amacının ne olduğu, ne olması konusunda doğru bilgiye sahip olmak çok önemlidir. Çelik kapı modeli görüntüsü ne olursa olsun en önemli noktası güvenlikli olması zorunluluğudur. Çelik kapıları eski tip ahşap kapı modelleri ve pvc doğrama tarzındaki kapı modellerinden ayıran en büyük özelliği kapının iç aksamında çelik kullanılmasıdır. İçerisinde güvenlik sağlamaya yetecek kadar güçlü malzeme bulunmayan, ve adına ucuz çelik kapı olarak sınıflandırılan kapıları taktırmaktansa kapısız bir evde yaşamanız daha doğru bir tercih olacaktır. Günümüzde güvenlik tüm dünyada, lüks değil bir zorunluluktur. Ucuz çelik kapı ile gerçek çelik kapı modelleri arasındaki en önemli fark kapı içinde kullanılan malzemenin niteliği ve miktarıdır. Konu ile ilgili daha detaylı bilgiyi yazımızın devamında yer alan ucuz çelik kapı modelleri bölümünde okuyabilirsiniz.

Boss Çelik Kapı Modelleri Indirimli Çelik Kapı Fiyatları Ölçüye Özel Üretim Lüks Çelik Kapı Modelleri Alarmlı Çelik Kapı Modern Çelik Kapı
Boss çelik kapı modelleri indirimli çelik kapı fiyatları ölçüye özel üretim lüks çelik kapı modelleri alarmlı çelik kapı modern çelik kapı

Çelik Kapı Ölçüleri Nedir ?

Çelik kapıların montaj yapılacağı alanın ölçüsüne özel olarak üretilmesi çok önemlidir. Montaj yerine özel üretilmeyen hazır çelik kapı modelleri çelik kapı kasası ve montaj yapılan duvar arasında kalan boşluk nedeni ile bütün güvenlik özelliklerinden mahrum kalacaktır. Daha önce sıklıkla duyulan levye ile çelik kapıların açılması işte bu nedenledir. Boss Çelik Kapı olarak ürettiğimiz tüm çelik kapı modelleri çelik kapı montajı yapılacak alanın ölçüsüne göre üretilmektedir. Standart çelik kapı ölçüsü diye bir ölçü yoktur ve kesinlikle olmamalıdır. Siz de ölçüye özel üretim çelik kapı modelleri arasından dilediğinizi seçebilir ve kendi ölçülerinize göre çelik kapı siparişi verebilirsiniz.

 

Çelik Kapı Fiyatları

Seçilen çelik kapı modeli, kullanılacak çelik kapı kilit sistemi ve kullanılacak çelik kapı aksesuarları gibi bazı ana hatlara göre çelik kapı fiyatları kendi içinde değişiklik göstermektedir. Çelik kapı satın alırken yapılan en büyük hata, kapıyı fiyatı ile değerlendirmektir. Kaliteli çelik kapı bir kere takıldığında bir ömür boyu kullanılabilmektedir. Kapı satın almak isterken kapının kalitesi yerine fiyatına göre çelik kapı satın almak, maksimum 3-5 yıl içinde çelik kapı değişimi yapmanıza sebep olacaktır. Buna örnek vermek gerekirse müteahhitlerin sıklıkla kullandığı uygun fiyatlı çelik kapı modelleri en göz önündeki örnektir. Müteahhit ekonomik çelik kapı taktırdığı daireleri sattıktan sonra yeni sahipleri kısa süre kullandıkları kapıları değiştirmek zorunda kalmaktadır. Siz de çelik kapı satın alma işlemini ömrünüzde bir kere yapmak ve bir daha çelik kapı fiyat araştırması yapmamak için Boss Çelik Kapı özel üretimi olan çelik kapı modellerinden dilediğinizi seçerek, çelik kapı arayışınıza sonsuza dek nokta koyabilirsiniz.

Çelik Kapı Kilit Sistemleri

Kilit sistemi bir kapının en önemli noktasıdır. Kullanılan malzeme ne kadar kaliteli olursa olsun kullanılan kilit sistemi kaliteli olmayan bir kapının güvenlik şartlarını yerine getirmesi beklenemez. Boss Çelik kapı olarak özel istek doğrultusunda tüm akıllı kilit sistemlerini kapılarımıza uygulamakla beraber, standart olarak Kale Merkezi Kilit sistemi (Kale Multisistem Merkezi Çelik Kapı Kilidi 256G ) ve MultLock Merkezi Kilit Sistemi (MulTLock 415G)  marka çelik kapı kilit sistemleri ile kapılarımızın gücüne gerçek anlamda güç katmaktayız.

Celik Kapi Akilli Kilit Sistemleri Parmak Izi Kilit Kale X10 Yale Parmak Izi Kilit Desi Alarmli Kilit Sistemi Smart Door Locked

Kale Multisistem Merkezi Çelik Kapı Kilidi 256G

Kale 14 sistem merkezi sistem çelik kapı kilidi, tek bir anahtarla 14 farklı noktadan kilitleme yapabilen çelik kapı kilididir. Kapınızın alt ve üst noktalarından birer adet, kapının kilit kısmından çıkan 11 adet ve son olarak kapının hizmetçi kilidi kısmından çıkan 1 adet olmak üzere toplam 14 farklı kilit mekanizması. Boss Çelik kapı üretimi olan tüm kapılarımızda 14 kilidin yanı sıra menteşe bölümünde bulunan 5 adet sabit pim ile birlikte çelik kapı kilitli konuma alındığında kapının 4 tarafından toplam 19 noktadan güçlü kilitleme sağlanmaktadır. Türkiye’nin en sağlam çelik kapısı Boss Çelik Kapı derken çok ciddi olmamız gerektiğini, ve Türkiye’nin en sağlam çelik kapı modellerini üretmenin sorumluluğunu sonuna kadar yerine getirdiğimizi biz ve binlerce mutlu müşterimiz biliyor. Sizler de Türkiye’nin en sağlam çelik kapısına sahip olmak için hemen bizi arayın, uzman ekibimiz ücretsiz keşif hizmeti ile ölçümünüzü yapsın. Siz ölçünüze özel üretilen gerçek çelik kapının güvenliğini yaşayın.

Mul-T-Lock Merkezi Kilit Sistemi 415G

415G, matkapla delinmeye karşı sertleştirilmiş ve 8 mm lik civatalarla sabitlenen barel koruma sistemine sahiptir. Millerden biri zorlandığında diğerlerinin etkilenmediği “Geometrik Kilitleme” özelliği sunar. Kilit mekanizması Kale merkezi kilit sistemi ile aynı şekilde 14 noktadan kilitleme özelliğine sahip olmasının yanı sıra 4 tur tam kilitleme özelliği ek olarak mevcuttur. Geometrik kilitleme özelliği sayesinde kapı kilidi anahtarın her dönüşünde hareket eder. Geometrik kilit özelliği sayesinde kilit sisteminde boşluk bulunmaz. Çok daha güvenli bir çelik kapı deneyimi sunar.

Çelik Kapı Parmak İzi Kilit Sistemi

Teknolojik gelişmeler hayatın her alanında beraberinde getirdiği yenilikler ile yaşamımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Parmak izi kilit sistemleri bu noktada çelik kapı modellerinde en sık tercih edilen akıllı tasarımlara sahip ve oldukça kullanışlı ürünlerdir. Parmak izi kilit sistemi sayesinde anahtar taşıma zorunluluğu ortadan kalkıyor. Evinizin kapısını parmak izinizi okutarak açabilir, aynı zamanda akıllı telefonlarınıza indireceğiniz uygulamalar sayesinde kapının uzaktan kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz. Parmak izi kilit sistemi tüm çelik kapı modellerimiz ile uyumlu olup ekstra ücrete tabidir. Parmak izi kilitleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat almak için bizleri arayabilirsiniz.

Çelik Kapı Alarmlı Kilit Sistemi

Kale Çelik Kapı Alarmlı Kilit Sistemi Çelik Kapı Şifreli Kilit Kale Kilit
Kale çelik kapı alarmlı kilit sistemi çelik kapı şifreli kilit kale kilit

Ne kadar üst düzey sağlam bir çelik kapı sahibi olsanız dahi bu kapınıza istenmeyen kişilerin gelmesine engel değildir. Boss Çelik Kapı üretimi olan kapıları hırsızın açması mümkün olmasa da, bu kapınızı açmaya çalışmasına engel değildir. Kapıyı açamasa dahi kapıya zarar vermesi içten bile değildir. Bu noktada kapı alarmlı çelik kapı kilit sistemleri son derece basit fakat yararlı bir çözüm olarak tercih edilmektedir. Özel alarm düzenekli çelik kapı kilidi sayesinde kapınıza dışarıdan müdahale edildiği ve kapı zorlandığı anda alarm devreye girmektedir. Bu sayede kapınıza gelen hırsız çelik kapıyı açmaya uğraşmaktan vazgeçmektedir.

İstanbul Çelik Kapı

Boss Çelik Kapı üretimini istanbul içerisinde gerçekleştirmektedir. Bu noktada istanbul çelik kapı taleplerinizde diğer lokasyonlara göre daha avantajlı bir kaç hizmetimiz bulunmaktadır. İstanbul içi ücretsiz keşif hizmetimiz bulunmakta, istanbul içi ücretsiz çelik kapı montajı yapmaktayız. Aynı zamanda İstanbul Eyüp Showroomumuzda kapılarımızı inceleyebilirsiniz. istanbul çelik kapı modelleri tamamen özel bir koleksiyona sahip olup, kaliteden asla ödün vermeyen Boss Çelik Kapı güvencesi ile satışa sunulmaktadır.

Boss Çelik Kapı Modelleri Modern Çelik Kapı Lüks Çelik Kapı Alarmlı Çelik Kapı Modelleri Akıllı Kapı Modelleri Fiyatları Özellikleri
Boss çelik kapı modelleri modern çelik kapı lüks çelik kapı alarmlı çelik kapı modelleri akıllı kapı modelleri fiyatları özellikleri

istanbul çelik kapı, çelik kapı modelleri, istanbul çelik kapı indirim, çelik kapı üretim, beyaz çelik kapı, lüks çelik kapı, en iyi çelik kapı markası, garantili çelik kapı, kampanyalı çelik kapı fiyatları, ataköy çelik kapı, bakırköy çelik kapı, ataşehir çelik kapı, yeşilköy çelik kapı, bahçelievler çelik kapı, levent çelik kapı, şişli çelik kapı, eyüp çelik kapı, beylikdüzü çelik kapı, yenibosna çelik kapı, ortaköy çelik kapı, bebek çelik kapı, lüks klasik kapı modelleri, üsküdar çelik kapı, beykoz çelik kapı, sarıyer çelik kapı, zekeriyaköy çelik kapı, tarabya çelik kapı, bebek çelik kapı modelleri, çelik kapı resimleri, beyaz çelik kapı, kompozit çelik kapı, etiler çelik kapı, beykoz çelik kapıcı, şile çelik kapı modelleri, arnavutköy çelik kapı, kağıthane çelik kapı, mecidiyeköy çelik kapı, özel üretim çelik kapı, kocaeli çelik kapı, izmit çelik kapı, edirne çelik kapı, lüks kapı modelleri,beşiktaş çelik kapı, tarabya çelik kapı, nispetiye çelik kapı çelik kapı modelleri kartal, tuzla çelik kapı modelleri, en iyi çelik kapı markası, adalar çelik kapı,kartepe çelik kapı, kocaeli çelik kapı modelleri, sapanca çelik kapı, pendik çelik kapı firmaları,darıca çelik kapı firmaları, bayramoğlu çelik kapı, tuzla çelik kapı, kadıköy çelik kapı, acıbadem çelik kapı modelleri

Çelik Kapı Renkleri

Seçtiğiniz çelik kapı modeli sitemizde yer alan görselde ne renk olursa olsun sizin talebiniz doğrultusunda istediğiniz renkte üretilebilmektedir. Kapının dış yüzeyi ve evin iç kısmında kalan bölümü farklı renklerde üretilebilmektedir.

Çelik Kapı Üretim Süresi

Çelik kapılarımızı ölçüye özel üretmekteyiz. Bu süreç kapı ölçü alımından itibaren ortalama 15-25 gün arasında değişmektedir. Bu tamamen imalat yoğunluğuna bağlı bir süreç olmakla birlikte net teslim süresi için mutlaka bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 

Çelik Kapı Isı Yalıtımı

Çelik kapıların evin ısınmasında önemli bir etken olduğunu en iyi bilenler şüphesiz ucuz çelik kapı satın almak gibi bir talihsizlik yaşamış olan kişilerdir. Boss Çelik Kapı üretimi olan tüm çelik kapılar içlerinde ısı ve ses yalıtımını Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak

İndirimli Çelik Kapı Modelleri

Boss Çelik Kapı olarak belli dönemlerde çelik kapı indirimleri yapmaktayız. Fakat bu indirimli çelik kapı satışı süreklilik gösteren bir durum değildir. Bizler çelik kapı için en önemli hususun güvenlik olduğu bilinci ile üretim yapmaktayız. Ucuz çelik kapı satışımız geçmişte olmadığı gibi bundan sonra da olmayacaktır. Bu noktada dönemsel olarak gerçekleştirdiğimiz çelik kapı kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak ve fiyat avantajlarından faydalanmak için bizleri instagram başta olmak üzere sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve çelik kapı indirimli satış günlerinden haberdar olabilirsiniz.

Lüks Çelik Kapı Modelleri Modern Çelik Kapı Modelleri

 

 

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Çelik Kapı Modelleri 367” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Fenerbahçe Çelik Kapı

Fenerbahçe Çelik Kapı Modelleri Fiyatları Fenerbahçe Çelik Kapı İndirimli Çelik Kapı Fiyatları 14 Noktadan Kilitleme [...]

Cihangir Çelik Kapı

Cihangir Çelik Kapı Modelleri Fiyatları Cihangir Çelik Kapı İndirimli Çelik Kapı Fiyatları 14 Noktadan Kilitleme [...]

İstanbul Villa Kapı Fiyatları

Villa sahiplerinin en zorlu seçimlerinden biri hiç şüphesiz, villa kapısı seçimi sırasında fiyat odaklı mı [...]

İçerenköy Çelik Kapı

İçerenköy Çelik Kapı Modelleri Fiyatları İçerenköy Çelik Kapı İndirimli Çelik Kapı Fiyatları 14 Noktadan Kilitleme [...]

Akıllı Kilit Sistemleri

Orijinal fiyat: ₺48.000,00.Şu andaki fiyat: ₺39.500,00.
Orijinal fiyat: ₺6.800,00.Şu andaki fiyat: ₺5.500,00.
Orijinal fiyat: ₺2.400,00.Şu andaki fiyat: ₺1.900,00.
Orijinal fiyat: ₺16.500,00.Şu andaki fiyat: ₺14.500,00.
Orijinal fiyat: ₺17.999,00.Şu andaki fiyat: ₺16.500,00.

Çelik Kapı Kilit Sistemleri

Desi Quick 032 Akıllı Kilit Sistemi

Orijinal fiyat: ₺16.999,00.Şu andaki fiyat: ₺14.500,00.

Çelik Kapı Sipariş Boss Çelik Kapı  İletişim

  Topçular Mahallesi Eyüpsultan Bulvarı

  No:59/B

  Eyüpsultan- İstanbul

  Telefon:      +90 212 674 58 39

  Whatsapp: +90 542 114 52 74

  E mail: destek@bosscelikkapi.com