Villa Kapısı Modelleri Fiyatları 2024

Boss Çelik Kapı 2024 villa kapısı modelleri fiyatları. Yeni sezonda en çok tercih edilen kompozit villa kapısı modellerikompakt villa kapısı modelleri, klasik ahşap çelik villa kapısı modelleri ve villa kapısı fiyatları. Villa kapısı sipariş ve üretim süreci, teknik detaylar ve özelliklerini burada bulabilirsiniz. Yağmur ve güneş gibi dış etkenlere dayanıklı villa kapısı modellermizi inceleyebilir, kompozit villa kapısı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca mimari tasarımların vazgeçilmezi klasik villa kapısı modellerimizi de inceleyerek, tüm modelleri istekleriniz doğrultusunda özelleştirebilirsiniz.

Villa Kapısı Modelleri

Siyah Ferforjeli Villa Kapısı

Dış Kapı Modelleri Fiyatları

Villa Kapısı Sinatra

Villa Kapısı Modelleri

Lake Beyaz Camlı Villa Kapısı

Villa Kapısı Modelleri

İroki Ahşap Çelik Villa Kapısı

Villa Kapısı Modelleri

Lake Antrasit Çelik Villa Kapısı

Villa Kapısı Modelleri

Lake Ferforjeli Çelik Villa Kapısı

Ferforje Villa Kapısı

Ferforje Villa Kapısı Boss One

Villa Kapısı Modelleri

Geometrik Desen Kompakt Villa Kapısı

Villa Kapısı Modelleri

Ahşap Camlı Çelik Villa Kapısı

Villa Kapısı Modelleri

Kırmızı Kompakt Villa Kapısı

Villa Kapısı Modelleri

Siyah Kompakt Villa Kapısı

Villa Kapısı Modelleri

Villa Kapısı Kompakt Çift Renk

Villa Kapısı Modelleri

Villa Kapısı Kompakt Dış Kapı

Villa Kapısı Modelleri

Villa Kapısı Kompozit Antrasit

Ferforje Villa Kapısı

Villa Kapısı Modelleri Diojen

Ferforje Villa Kapısı

Villa Kapısı Modelleri Prime

Dış Kapı Modelleri Fiyatları

Antrasit Villa Kapısı Simay

Ferforje Villa Kapısı

Ferforje Villa Kapısı Boss T3

Ferforje Villa Kapısı

Ferforje Villa Kapısı Boss Twice

Villa Kapısı Modelleri

Beyaz İşlemeli Villa Kapısı 1984

Ferforje Villa Kapısı

Villa Kapısı Modelleri Cindy

Ferforje Villa Kapısı

Villa Kapısı Modelleri Contact

Ferforje Villa Kapısı

Villa Kapısı Modelleri Lewy

Ferforje Villa Kapısı

Villa Kapısı Modelleri Maryn

Villa Kapısı Modelleri

Villa Kapısı Kompakt Çift Renkli

Ferforje Villa Kapısı

Villa Kapısı Modelleri Matheo

Ferforje Villa Kapısı

Villa Kapısı Modelleri Versac

Dış Kapı Modelleri Fiyatları

2024 Dış Kapı Modelleri Fiyatları 3087

Villa Kapısı Modelleri

Kompozit Villa Kapısı 005

Villa Kapısı Modelleri

Dış Mekan Villa Kapısı 1881


2024 Klasik Villa Kapısı Modelleri ve Fiyatları

2024 villa kapısı seçimi yaparken 2024 klasik villa kapısı modelleri kategorisine mutlaka göz atmanız gerekmektedir. Villa sahipleri ve mimarlar için villa kapısı seçimi her zamankinden daha önemli bir konu haline gelmiştir. Klasik villa kapıları, hem estetik hem de fonksiyonellik açısından ön plana çıkıyor. Bu kapılar, villanın genel görünümünü tamamlayan önemli bir unsurdur. 2024 villa kapısı fiyatları, kullanılan malzemeler, tasarımın özgünlüğü ve işçilik kalitesi gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Villa kapısı seçiminde dikkate alınması gereken estetik ve işlevsellik unsurlarının yanı sıra, fiyatlandırma konusunda da bilgi vererek, okuyucularımıza 2024 yılı için kapsamlı bir rehber sunuyoruz.

2024-klasik-villa-kapisi-modelleri-fiyatlari

Kompozit Kompakt Villa Kapısı Fiyatları

Boss Çelik Kapı, 2024 yeni sezon kompozit villa kapısı modelleri, kompakt villa kapısı fiyatları. Yenilikçi tasarımları ve üstün kalitesiyle dikkat çeken Kompozit ve kompakt villa kapıları, dış etkenlere dayanıklı yapıları ile villa girişlerinize estetik ve fonksiyonelliği bir arada sunmaktadır. Kişiye ve ölçüye özel üretilen villa kapı modelleri 25 günde teslim edilmektedir.

Villa projelerinin mimari tasarımına uygun villa giriş kapısı tasarımlarımızda kullanılan kompozit ve kompakt villa kapıları dış etkenlere karşı tam dayanıklı ve 10 yıl garantilidir. İstanbul içi ücretsiz villa kapısı montaj hizmeti veriyoruz. Villa kapı siparişlerinizde Tüm Türkiye ve Yurtdışı villa kapısı siparişlerinizde adresinize hızlı teslimat sağlıyoruz. Detaylı bilgi ve sipariş için hemen bizimle iletişime geçin

kompozit-villa-kapisi-kompakt-dis-kapilar-2024

Kompozit Villa Kapısı Nedir ?

Kompozit villa kapısı olarak adlandırılan dış kapıları öne çıkaran husus dış etkenlere dayanıklı olmasıdır. Çelik kapı üzerine giydirilen kompozit panellerin alüminyum alaşımlı olması ve bu panelin üzerinde bulunan desenlerin UV dayanımlı filmlerle korunuyor olması sayesinde kapı dış etkenlere karşı tam dayanıklı hale gelmektedir. Kullanılan kompozit paneller 6 mm kalınlığında olup, çeşitli ahşap desenlerine ve düz renkli pek çok seçeneğe sahiptir. Kompozit villa kapısı modelleri son yılların en çok tercih edilen villa kapılarındandır.

Kompakt Lamine Villa Kapısı Nedir?

Kompakt Lamine villa giriş kapıları dış etkenlere dayanıklılığın yanında zengin renk ve desenleri ile villa kapısı modelleri üzerinde kullanılan en üst seviye malzemelerden biridir. Kompozit malzeme ile kıyaslamak gerekirse, kompakt lamine daha fazla desen ve renk seçeneğine sahip olmakla birlikte, daha mat ve doğal bir görünüme sahiptir. Aynı zamanda kompakt lamine ile üretilen villa kapısı modelleri dış etkenlere karşı kompozit villa kapısı modellerinden çok daha dayanıklı olmaktadır.

Villa Kapısı Teknik Özellikleri

Kapılarımızın Dış ve Menteşeyi Tutan İç Kasaları 2 mm Ereğli 1. Sınıf Sac ile üretilmektedir.

Kasaların iç kısımları dış müdahalelere karşı tam koruma sağlanması amacı ile kilit ve Menteşe kısımları 4mm sac ile güçlendirilmektedir.

Kapının Kanat olarak adlandırılan hareketli bölümü iç aksam olarak   1 mm + 1mm toplamda 2 mm kutu şeklinde yekpare sac ve iki sac arası 150 yoğunlukta taş yünü ile doldurulmaktadır.

Kapılarımızın hareketli kanat kısımları 9 cm kalınlığında olup ortalama 90-100 kg arasında ağırlıkta içleri tamamen dolu çelik ve taş yünü ile izolasyonu yapılmış durumdadır.

Tüm çelik kapı modellerimizde  standart olarak çelik kapı kasası ve çelik kapı kanadı iki tarafta fitil yatakları açılmış ve hava sirkülasyonunu engelleme özellikli çift conta ile kapının evin içi ve dışı ile bütün hava akışını kesmesi sağlanmaktadır.

Çelik kapı modellerimizin tamamında 3 Adet 20’lik bilyalı menteşeler kullanılmaktadır.

Kilit Sistemimiz MULTLOCK 415G ve Kale 256g Multimerkezi Marka Merkezi Kilit sistemidir. 14 Ayrı noktadan kilitleme özellikli

Kapı üzerindeki diğer tüm aksesuarlar 304 kalite krom paslanmazdır.

İletişim Bilgilerimiz

Boss Çelik Kapı olarak, İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan mağazalarımızda, çelik kapı, villa kapısı, pivot kapı, apartman kapısı, oda kapısı modellerimizi inceleyebilirsiniz. Ürünlerimiz tamamen kişiye özel olarak üretilmekte olup, her müşterimizin ihtiyaçları ve zevkleri doğrultusunda özenle tasarlanmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, her bir müşterimize özel bir zaman ayırmak için randevu sistemimiz bulunmaktadır.

Online Randevu Oluştur
villa-kapisi-siparis-iletisim-boss-celik-kapi-telefon-numarasi

Anadolu Yakası

Maltepe Showroom

Başıbüyük Yolu Cad. No:73/B
Maltepe İstanbul

Tel: +90 542 114 52 74

boss-celik-kapi-istanbul-telefon-numarasi-iletisim-bilgileri
Avrupa Yakası

Eyüp Showroom

Gümüşsuyu Cad. No: 72
Eyüpsultan İstanbul

Tel: +90 212 674 58 39

tıkla Hemen ara

Online Teklif Formu

En hızlı şekilde fiyat teklifi almak için lütfen formu doldurun.