Boss Celik Kapı Villa Kapısı Modelleri Haustüren Entrance Door Steel Doors Haustüren Mobil
Boss Çelik Kapı Villa Banner Villa Kapısı Modelleri Çelik Kapı Fiyatları Entrance Door Front Door Haustüren Steel Doors
Kompozit Villa Kapısı Modelleri Dış Etkenlere Dayanıklı Modern Villa Giriş Kapısı Boss Çelik Kapı
Boss Çelik Kapı Modelleri Indirimli Çelik Kapı Fiyatları Ölçüye Özel Üretim Lüks Çelik Kapı Modelleri Alarmlı Çelik Kapı Modern Çelik Kapı

Çelik Kapı

Çelik kapı; farklı kapı türlerinden daha uzun ömürlü, sağlam yapılı ve dayanıklı kapılardır. Konutların, iş yerlerinin, okulların ve çeşitli yapıların güvenliğini sağlama noktasında çelik kapı çözümlerine sıklıkla başvurulur.

Çelik Kapı Nedir?

Bunlar, 20-26 gauge değerlerindeki çeliklerden üretilen, koruyucu ve zırhlı bir yapıya sahip kapılardır. Bu kapıların yapısında poliüretan veya polistiren bileşenler yer alır. Öte yandan çelik kapılarda kompakt lamine, kompozit ve mobilya gibi dekoratif amaçlı malzemeler de kullanılır.

Bir mekânı daha güzel, verimli ve güvenli hâle getirmenin ilk adımı doğru kapıyı seçmektir. İyi bir çelik kapı yalnızca güvenlik sağlamakla kalmaz; evinize ve iş yerinize prestij, değer ve estetik katar. Bir mekânın ilk görünen yeri kapısı olduğu için, görselliğe de önem verilmelidir. Bu nedenle tasarımsal ve fonksiyonel bakımdan kusursuz bir çelik kapı tercih edilmelidir.

Çelik Kapı Özellikleri

 • Yangına karşı dayanıklılığı yüksektir.
 • Çelik saclarla ve çelik levhalarla güçlendirilmişlerdir.
 • Kendinizi her yönden güvende hissetmenizi sağlar. Hırsızlara karşı güçlü bir önlem niteliğindedir. Ayrıca mekânları soğuktan, haşerelerden, gürültülerden, tozlardan ve bunun gibi tehditlerden muhafaza eder.
 • Dışarıdan zorlanarak açılması imkânsızdır.
 • Kırılması zordur.
 • Farklı emniyet pimleri mevcuttur, gelişmiş kilit mekanizmaları ve gizli emniyet noktalarıyla güvenliği üst düzeye çıkarır.
 • Isı yalıtımına sahiptir.
 • Montajı kolaydır.
 • Darbelere ve olumsuz hava şartlarına dirençlidir. Kar, güneş, yağmur, korozyon ve buna benzer dış faktörlerden etkilenmez.
 • Enerji verimliliği son derece fazladır.
 • Bakım maliyeti düşüktür.

Çelik Kapı Avantajları

Lüks değil zorunlu bir ihtiyaç durumunda olan çelik kapılar, huzurlu ve konforlu bir şekilde yaşamamıza yardım eder. Bu kapılar gözünüzün arkada kalmasını engeller, güvenlik ile ilgili endişeleri azaltır.

Çelik Kapı Çeşitleri

Çelik kapı modelleri; kapıların boyutu, rengi, üzerindeki işlemeler, modeli ve kilit mekanizmaları doğrultusunda farklılık gösterir.

Kanat ağırlıkları, kullanılan menteşe sayısı, çelik kalınlığı ve çelik menşei, ısı yalıtım değerleri de bu ürünleri birbirinden ayırır.

Alarmlı, siyah, beyaz, dürbünlü, panjurlu çelik kapı; villa kapısı, özel tasarım çelik kapılar bunlardan bazılarıdır. Çiftlik evleri, müstakil evler ve yazlıklarda da kullanılan çelik kapılar, çift kanatlı ve tek kanatlı tasarımlara sahip ürünlerdir.

En yaygın bazı çelik kapı çeşitleri şöyle sıralanabilir:

Ahşap Kaplama Çelik Kapı

İsminden de anlaşılacağı üzere bu kapılar %100 çelikten değildir. Ahşap kaplama çoğu zaman orta bölümde kullanılır. Bazı kısımları da sac kaplamadan yapılır. Hafif çelik kapı modelleri içinde öne çıkan ahşap çelik kapılar, öteki modellere kıyasla daha az güvenlidirler. Fakat maliyetleri daha ucuzdur.

Camlı Çelik Kapı

Zarif görünümüyle ilgi uyandıran camlı çelik kapılar ses ve ısı yalıtımlıdır. Bunlar üst düzey kilit sistemiyle üretilir. O yüzden en sağlam çelik kapı modelleri arasında bulunur. Çizilmelere ve darbelere karşı oldukça dayanıklı bir yapısı vardır.

Hazır Çelik Kapı

Bu kapıların imalatı çelik sacdan yapılır. Kalınlığı azdır. 90×200 cm veya buna yakın standart ölçülerde üretilir. Ekonomiktir fakat yeterince güvenli değildir. Üstelik hazır kapılar çoğu zaman duvar ölçülerine uymaz.

Aradaki boşluklar mecburen dolgu malzemesiyle veya tuğla ile doldurulur. Bu da ilerleyen süreçte kapının oynamasına, ek yerlerin çatlamasına yol açar.

Özel tasarım çelik kapılar bu riskleri ortadan kaldırır. Girişlerin ölçülerine göre üretim yapılacağı için ölçünün uymaması gibi bir ihtimâl yoktur.

3 Boyutlu Çelik Kapı

Bu ürünler de en modern çelik kapı türlerinden biridir. Bunlar, çelik malzemeye 3 boyutlu dijital baskı yapılmasıyla imâl edilir. Avrupa standartlarına uygun güvenlik sertifikaları bulunan bu modeller, üzerinde birbirinden renkli desenler taşır. Çiçek ve manzara desenleri, geometrik desenler buna örnektir. Tarzınıza göre farklı desenler yaptırmanız, baskı olarak özel bir resim tercih etmeniz de mümkündür.

Dış ve iç mekân kullanımına uygun bu kapılar, estetik ve dekoratif bir görünüm meydana getirir. Kullanıldığı ortama canlılık katar. Özellikle yazlık evlerde ve dağ evlerinde karşımıza çıkar.

İyi Bir Çelik Kapı Nasıl Olmalı?

 • Montajının terazide ve düzgün yapılması gerekir.
 • Takılacağı yerin ölçülerine göre imâl edilmelidir.
 • İzolasyon fitillerinin süngerimsi malzemeden yapılması kapanırken çok ses çıkarmasına ve ısı yalıtımının bozulmasına yol açar. Buna dikkat edilmelidir.
 • Kasa ve kanatta kullanılan cuntaların EPDM olması önemlidir.
 • Kanat yüzeyin ahşap giydirme olduğu çelik kapılar en az 12 mm MDF olmalıdır.
 • İç ve dış aksesuarlar paslanmaz kromdan yapılmalıdır.
 • Gözetleme dürbünü 180 derecelik geniş açılı olmalıdır.
 • Kilit sistemleri sabit millerle desteklenmelidir.
 • Menteşeler krom çelikten üretilmelidir.
 • Sac boyası olarak elektrostatik sac boyaları kullanılmalıdır.
 • Kanatların gövde kalınlığı 8 santimden ince olmamalıdır.
 • Kilit göbeği delinmeye dirençli bir yapıda tasarlanmalıdır.
 • Kilit karşılıkları takviyeli yapılarak dışarıdan müdahale riski ortadan kaldırılmalıdır.
 • Kasa sac kalınlığının 2 mm’den düşük olmaması şarttır.

Çelik Kapı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 1. Çelik kapı alırken dikkat edilecekler; dayanıklılığı, kasa kalınlığı, malzemesi ve kilit sistemi olarak özetlenebilir. Kasa kalınlığının en az 2 mm olması gerekir. Bu ne kadar fazlaysa, kapı o kadar dayanıklı demektir.
 1. Kilidin yerleşeceği bölge çok sağlam olmalıdır. Aksi takdirde, kilidin sağlamlığı bir şey ifade etmeyecektir. Anahtarın gireceği bölge hırsızların erişemeyeceği şekilde tasarlanmalıdır. Çelik kapı modellerinde bu bölgenin korunması için bir rozet sistemi yer alır. Bu sistem, yerinden çıkarılamayacak kadar sağlam olmalıdır.
 1. Kapı nereye takılacak ise, oranın ölçüleri doğru bir biçimde alınmalı ve buna uygun bir seçim yapılmalıdır. Kapının büyük veya küçük gelmesi hâlinde onu kullanmak mümkün olmayacaktır.
 1. Kapı kilidinin çelik bareller yardımıyla korunması büyük önem taşır. Barel zırhları kırılmayan tipte üretilmeli ve delinmeyi zorlaştırıcı bir yapıya sahip olmalıdır.
 1. Kapının menteşesi ayarlanabilmelidir. Bu özellikteki kapılar, zeminin oturmasına ve binanın esnemesine göre kolaylıkla ayarlanıp eski hâline getirilebilirler. Fakat kaynaklı sabit menteşeli çelik kapılarda böyle bir durum söz konusu değildir.
 1. Çelik kapı sessizce kapanabilmelidir. Kapanış biçimi de kaliteyi gösteren en önemli unsurlardandır.
 1. Modern çelik kapı arıyorsanız boss çelik kapı modellerine yönelmeniz önerilir. Aydınlık bir görüntü istiyorsanız beyaz çelik kapılar sizin için uygundur. Kişisel zevklerinizi yansıtan bir tasarım kullanmayı tercih edecekseniz 3 boyutlu modeller işinizi görecektir.
 1. ‘İleride kapının tasarımını değiştirebilirim.’ Diye düşünüyorsanız modüler yapıda bir çelik kapı satın almalısınız. Bunların dış kaplamaları isteğe göre değiştirilebilir. Böylelikle evinize hiçbir zarar vermeden, kapınızı komple yenilemeye gerek kalmadan farklı bir tasarım kullanabilirsiniz.
 1. En iyi çelik kapı modelleri gerekli sertifikalara sahiptir. (EN 1627 AB Hırsızlığa Karşı Güvenlik Sertifikası vb.) Bu sertifikalar, çelik kapı güvenliğinin denetlendiğini ve onaylandığını gösterir. Bu sertifikanın dışında TSE belgesi aranır.
 1. Güvenlik derecesine bakılmalıdır. Çelik kapılar Class 1-6 olarak sınıflandırılır. 1 en düşük derecedir, bu tür kapılar en kolay açılan kapılardır. 6 ise en yüksek derece olup; bunlar açılması en zor çelik kapı modelleridir.
 1. En sağlam çelik kapı modellerinde çift contalama sistemi bulunur. Bu mekanizmaya sahip çelik kapılar ses geçirmez, mükemmel bir yalıtım sunar.
 1. Kapının kasası esnemeyen bir yapıda olmalıdır. Kasa ile kapı arasındaki boşluğun 4-5 mm’den daha fazla olmaması gereklidir. Eğer fazla olursa, kapıyı manivelayla açmak kolaylaşır. Kapıyı hangi firmadan satın alacaksanız, esneme konusunu ve boşluk payını mutlaka danışmalısınız.

Çelik Kapı İhtiyaçlarına Modern Çözümler: Boss Çelik Kapı

Çelik kapı bir defa alacağınız ve ömür boyu kullanacağınız bir üründür. Bu nedenle en sağlam çelik kapı modelini bulmanız, güvenilir ve profesyonel bir firmadan alım yapmanız gerekir.

Çelik kapı sistemleri alanında yenilikçi teknolojileriyle faaliyet gösteren Boss Çelik Kapı, bu alandaki beklentilere nitelikli ürünleri sayesinde cevap verir.

İstanbul çelik kapı firmaları içerisinde ön plana çıkan Boss; ‘işimizi sağlam yapıyoruz, işinizi sağlama alıyoruz!’ sloganını temel alır.

Uygun fiyat, üstün kalite anlayışını bütün hizmetlerine yansıtan firma, bünyesinde her zaman en iyi çelik kapı ürünlerini barındırır. İstanbul’un tüm ilçelerinde ücretsiz keşif, nakliye ve montaj hizmeti sunan Boss Çelik Kapı, müşterilerine zamandan ve paradan kazandırır.

Geniş üretim kapasitesine sahip çelik kapı fabrikası ile bütün talepleri kusursuz bir şekilde karşılayan firma, sektörünün öncü isimlerinden biridir.

Standart ölçülerde çelik kapı imalatı gerçekleştiren firma, özel tasarım çelik kapılar da üretir.

Birinci sınıf malzemelerden garantili çelik kapı üretimi yapan Boss markası, üstün kaliteyi müşteri memnuniyetine dönüştürür. Satış öncesi ve sonrası kesintisiz destek veren firma, olası teknik problemlerde her zaman müşterilerinin yanındadır.

Siz de ihtiyacınıza yönelik  çelik kapı modelleri ile yaşam alanlarınızı güvence altına almak için Boss Çelik Kapı’yı tercih edebilirsiniz. Aradığınız profesyonel çözümlere düşük maliyet ile sahip olabilir, evinizi ve iş yerinizi olası tehlikelerden en sağlam çelik kapı çeşitleri ile koruyabilirsiniz.

Boss Çelik Kapı Villa Kapısı Çelik Kapı İstanbul

Villa Kapısı Modelleri

Özel Üretim Modern Klasik

Villa Kapısı Modelleri son dönemde en çok rağbet gören kapı çeşitleri arasında uzak ara zirvede yer almaktadır. Boss Çelik Kapı olarak pandemi öncesinde de en büyük üretimlerimizi yağmura ve dış etkenlere tam dayanıklı villa giriş kapıları olmasından dolayı, bu dönemde artan taleplere cevap verebilme noktasında Türkiye’nin sektöründeki en hazır Çelik Kapı firması olmanın haklı gururunu taşıyoruz. Villa Kapıları bakımından bu talep artışı, Özellikle Covid-19 pandemi sonrası, talep patlaması yaşanan müstakil ev projelerinin artışı ile doğru orantılıdır. Özellikle evden çalışma imkanına sahip kişilerin virüs sonrasında bu çalışma sistemine adapte olmaları, yazlık ev, bahçeli müstakil konut, çiftlik evleri  gibi konutlara olan ilgiyi artırmaktadır. Boss Çelik Kapı olarak pandemi öncesinde ve sonrasında ana üretim kalemimiz olan dış etkenlere dayanıklı, sağlam ve üst düzey güvenliğe sahip villa kapısı modelleri üretimimize hız kesmeden devam etmekteyiz.

Boss Çelik Kapı Villa Kapısı Modelleri Villa Giriş Kapısı (1)
Boss çelik kapı villa kapısı modelleri villa giriş kapısı

Villa Kapısı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Villa kapısı özünde çelik kapı ile aynı mantıkta üretilse dahi, çelik kapılar bina içi kullanıma uygun malzemelerden üretildiği ve dış villa giriş kapısının yağmur, güneş gibi dış etkenlere maruz kalacağından ötürü villa kapısı alırken dikkat edilmesi gereken bir kaç önemli nokta bulunmaktadır. Boss Çelik Kapı olarak Türkiye’nin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine kadar tüm noktalarına üretimini gerçekleştirdiğimiz villa giriş kapılarını garantili olarak gönderiyoruz. Yılların getirmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimimiz sayesinde, villa kapısı alırken nelere dikkat edilmeli ? sorusunun cevabını sizlerle kısaca paylaşmak isteriz.

 • İlk ve belki de en önemli nokta, villa kapısı tamamen kapının takılacağı yerin ölçüsüne göre özel üretilmelidir. Hazır kapı taktırmak Ferrari bir arabaya az yaksın diye Lpg taktırmak olarak nitelendirilebilir.
 • Villa Kapısı dış etkenlere maruz kalacağı için, (yağmur, güneş, kar,) kapıda kullanılan malzemelerin dış etkenlere tam dayanıklı olması gerekir.
 • Villa kapısı siparişi verilirken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise kapının sağlamlığını direkt olarak ilgilendiren, malzeme tercihidir. Villa kapılarının dış kısmında dekoratif amaçlı mobilya, kompozit, kompakt lamine gibi malzemeler kullanılmaktadır. Kapı müşterisi dışında kullanılan dekoratif panellere baktığında yan yana koyulan 2 kapı arasındaki farkı anlaması neredeyse mümkün değildir. Asıl önemli olan kapının sağlamlığı ve güvenlik noktalarında ise kapının kaç menteşe ile üretildiği, kilit sistemi, kanat ağırlığı, kanat içi ısı yalıtım değerleri ve tabi ki villa kapısı üretiminde kullanılan çelik menşei ve kalınlığıdır.

Villa Kapıları Dış Etkenlere Dayanıklı mı?

Villa kapıları konutun dış alanında kullanılacağı için mümkün mertebe dış etkenlere dayanıklı malzeme ile üretilmesi doğru olanıdır. Şu an villa giriş kapıları prensip olarak alüminyum kompozit veya kompakt lamine kaplama ile dış etkenlere dayanıklı hale getirilmektedir. Kompozit villa kapısı ve kompakt lamine villa kapıları her ne kadar dış etkenlere dayanıklı olsalar da, kullanılan malzeme düz olduğu için ortaya çıkan modeller daha ziyade düz ve çizgili modeller ile sınırlıdır. Ahşap kaplama villa kapıları ise üzerinde kullandığımız özel ahşap sayesinde yağmura ve suya tam dayanıklı olmakla birlikte, güneş ışınlarına karşı aynı üst düzey korumaya sahip değildir. Çok daha gösterişli modellerin elde edilebildiği ahşap kaplama villa giriş kapısı modelleri takıldıktan sonra yılda 1 kez koruyucu vernik ile cilalanarak ömür boyu kullanılabilmektedir. Bu noktada tercih tamamen müşteriye aittir.

Boss Çelik Kapı Villa Giriş Kapısı Modelleri Villa Kapısı Fiyatları Kompozit Villa Kapısı Dış Etkenlere Dayanıklı Entrance Door Haüsturen Steeldoor
Boss çelik kapı villa giriş kapısı modelleri villa kapısı fiyatları kompozit villa kapısı dış etkenlere dayanıklı entrance door haüsturen steeldoor

Villa Kapıları Ne Kadar Güvenli ?

Boss Çelik Kapı olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz villa giriş kapılarını, son teknoloji kilit sistemleri ile güçlendirmenin yanı sıra, kapı içerisinde de en kaliteli çelik ve gerekli görülen noktalardaki ekstra güçlendirmelerimiz sayesinde Türkiye’nin en güvenli villa kapılarını üretiyoruz. Kilit sistemlerimiz genel olarak Kale ve MulTLock marka merkezi kilit sistemlerinden oluşmaktadır. Bunlara ek olarak teknolojik akıllı kilit sistemlerine uyumlu olan villa kapısı modellerimiz istenildiği takdirde; parmak izi kilit sistemi, alarmlı kilit seçenekleri, uzaktan kumandalı kilit sistemleri, akıllı ev sistemlerine uyumlu manyetik kilit sistemleri ile güçlendirilebilmektedir.

Kompozit Villa Kapısı Nedir ?

Kompozit villa kapısı olarak adlandırılan dış kapıları öne çıkaran husus dış etkenlere dayanıklı olmasıdır. Çelik kapı üzerine giydirilen kompozit panellerin alüminyum alaşımlı olması ve bu panelin üzerinde bulunan desenlerin UV dayanımlı filmlerle korunuyor olması sayesinde kapı dış etkenlere karşı tam dayanıklı hale gelmektedir. Kullanılan kompozit paneller 6 mm kalınlığında olup, çeşitli ahşap desenlerine ve düz renkli pek çok seçeneğe sahiptir. Kompozit villa kapısı modelleri son yılların en çok tercih edilen villa kapılarındandır.

Boss Çelik Kapı Kompozit Villa Kapısı Modelleri Kompozit Çelik Kapı Modelleri
Boss çelik kapı kompozit villa kapısı modelleri kompozit çelik kapı modelleri

Kompakt Lamine Villa Kapısı Nedir?

Kompakt Lamine villa giriş kapıları dış etkenlere dayanıklılığın yanında zengin renk ve desenleri ile villa kapısı modelleri üzerinde kullanılan en üst seviye malzemelerden biridir. Kompozit malzeme ile kıyaslamak gerekirse, kompakt lamine daha fazla desen ve renk seçeneğine sahip olmakla birlikte, daha mat ve doğal bir görünüme sahiptir. Aynı zamanda kompakt lamine ile üretilen villa kapısı modelleri dış etkenlere karşı kompozit villa kapısı modellerinden çok daha dayanıklı olmaktadır. Kompakt Lamine Nedir? sorusuna ise kısaca cevap vermek gerekirse;

Kompakt laminat (Compact LaminatHPL üretim tekniği kullanılarak imal edilen, kraft kağıdı miktarı çoğaltılarak kalınlığı belirlenen compact laminat panellerdir. Compact laminat, fenol esaslı reçine emdirilmiş kraft kağıtları ile en dışında melamin esaslı reçine emdirilmiş dekor kağıdının 150 derece ısıda 100 kg/cm2 basınç altında 90 dakika boyunca preslenmesi ile oluşan panellerdir.

Boss Çelikkapı Kompakt Lamine Villa Kapısı Modelleri Dış Etkenlere Dayanıklı Entrance Door Haüsturen Steeldoor
Boss çelikkapı kompakt lamine villa kapısı modelleri dış etkenlere dayanıklı entrance door haüsturen steeldoor

Ahşap Villa Kapısı

Ahşap villa kapısı modelleri, çelik iç aksamın üzerine seçilen renk ve kaplamadaki ahşabın giydirilmesi ile elde edilen villa giriş kapılarıdır. Ahşap villa kapıları kompozit ve kompakt lamine villa kapıları ile kıyaslandığında, ahşabın işlemelerle olan ince detayları kompozit ve kompakt lamine ürünlerde uygulanması mümkün olmadığı için, en zarif göz alıcı ve lüks villa kapısı modelleri ahşap kaplama çelik villa kapıları ile hayat bulmaktadır. Ahşap villa giriş kapılarında renk ham ahşabın üzerine uygulandığı için herhangi bir renk ve desen sınırı bulunmamaktadır. Ahşap villa kapıları su, yağmur ve kar gibi dış iklim şartlarına tam uyumlu marin ahşap olarak tabir edilen özel bir ahşaptan üretilmektedir. Ahşap kaplama villa giriş kapıları üzerinde herhangibir UV koruyucu film olmadığı için güneş ışınlarına karşı bakım gerektiren ürünlerdir.

Villa Kapısı Fiyatları Ne Kadar ?

Boss Çelik Kapı olarak tüm ürünlerimizi müşterilerimize özel olarak üretmekteyiz. Villa kapısı fiyatları kapının takılacağı alanın ölçüsüne, seçilen modele ve kullanılacak dış kaplama malzemesinin cinsine göre değişkenlik göstermektedir. Villa Kapısı siparişi vermeden önce fiyat teklifi almak için bizleri mutlaka arayın.

Villa Kapısı Ölçüleri Nasıl Olmalı ?

Villa kapısı ölçüleri kapının takılacağı alanın ölçüsüne özel olarak üretilmektedir. Bu nedenle villa kapısı ölçüleri ne kadar olmalı sorusunda verilecek net bir cevap olmamakla birlikte, villa giriş kapısını standart çelik kapılardan ayırt etmek için biraz daha geniş bir alan bırakılmasında fayda vardır. Standart daire kapıları 90-95 cm genişliğe sahipken gösterişli ve şık bir villa kapısı için minimum 140 cm genişlik bırakılması bir kapı ve yanında küçük bir yavru kanat olması için yeterlidir. Bunun haricindeki daha büyük ölçüler içinse ölçü özellikle kapının genişliği ne kadar fazla olursa kapının takıldığı alana katacağı değer daha da artacaktır.

Villa Kapısı Montajı Nasıl Yapılır ?

Villa kapısı montajı şehir dışından ve aynı zamanda yurtdışından kapı siparişi veren müşterilerimizi düşündüren en önemli noktalardan birisidir. Boss Çelik Kapı olarak Tüm Dünya’ya montaj hizmeti vermekteyiz. Buradaki handikap üretim yerimiz İstanbul olduğu için sadece istanbul içi ücretsiz nakliye ve montaj hizmeti vermekteyiz. İstanbul dışından ve yurtdışından kapı siparişi verecek müşterilerimiz içinse montaj konusunda uzaktan destek sağlamaktayız veya ekstra ücret karşılığında ekip göndererek montajı gerçekleştirmekteyiz. Villa Kapısı montajı genel itibar ile ele almak gerekirse ölçüye özel üretim yapılan kapılarımızda çok kısa ve basit bir süreçtir. Daha detaylı bilgi almak için mutlaka bizi arayın.

Villa Kapısı Kilit Sistemleri

Villa kapısı kilit sistemi kapının en temel güvenlik elemanlarının başında yer almaktadır. Standart olarak ülkemizde tercih edilen monoblok kilit sistemleri 2 anahtar ile toplam 6 pimli kilitleme sağlamaktadır. Boss Çelik Kapı olarak tüm villa kapılarımızda Merkezi kilit sistemi kullanmaktayız. Merkezi kilit sistemi tek bir anahtar ile kapının üst bölümü ve alt bölümü dahil olmak üzere 14 ayrı noktadan kilitleme özelliği sağlayan yeni nesil kilit sistemleridir. Villa kapılarımızda kullandığımız kilitler; Kale Multi Merkezi 256G ve MultLock 415G Geometrik Merkezi Kilit sistemleridir. Üretimini gerçekleştirdiğimiz villa kapıları ayrıca tüm teknolojik yeni nesil alarmlı, parmak izi kilit sistemleri, göz tanıma (iris tanıma), kartlı geçiş sistemleri gibi yeni nesil akıllı smart kiilit sistemleri ile tam uyumludur.

Pivot Villa Kapısı Modelleri

Villa giriş kapılarında son dönemin trendlerinin başında yer alan pivot menteşeli giriş kapıları Boss Çelik Kapı güvencesi ile üst düzey Hollanda menşeili FRITSJURGENS SYSTEM ONE menteşeleri ile üretilmektedir. Pivot villa kapısı modelleri kullanılan özel menteşe sistemi sayesinde büyük boyutlu kapıların güvenle kullanımına olanak sağlamaktadır. Bu sayede hem içe hem dışa 360 derece dönme kabiliyetine sahip çok şık modern pivot kapılar üretilebilmektedir. Pivot Villa giriş kapıları hakkında daha detaylı bilgi almak ve ürünlerin teknik detaylarını incelemek için sizleri ofislerimize bekliyoruz.

Villa Kapısı Teslim Süresi

Villa giriş kapıları ölçüye özel üretim yapılması gereken kapı modelleridir. Bu nedenle planlama yapılırken kapı montajı için belli bir üretim süresini göz önüne almak gerekir. Boss Çelik Kapı olarak villa kapısı üretim sürecimiz ölçü alımı ve takip eden sözleşme sürecinden sonra imalata başlandığı gün itibarı ile 25 gündür. ( Özel projelere özel teslim süresi verilmektedir.)

Camlı Villa Kapısı Güvenli mi ?

Camlı villa kapısı modelleri geniş kapıların yanı sıra tek kanat kapıların sığdığı dar alanlarda da ana kapı üzerine açılan aydınlık ve dekoratif amacı taşıyan camların kullanımı ile mümkündür. Villa kapısı modellerinde cam kullanımı, camın kolay kırılan bir nesne olduğu düşüncesi hakim olduğu için kuşkuyla karşılanmaktadır. Boss Çelik Kapı olarak tüm camlı kapı modellerimizde kırılmaz özellikli lamine cam, kırılmaz özellikli temperli cam kullanmaktayız. Bu sayede siz de hem mekana ferahlık katan güneş ışıklarının mekana girişini sağlayabilir, aynı zamanda da güvenlik konusunda endişe etmek zorunda kalmazsınız.

Ferforje Villa Kapısı Nedir ?

Ferforje, yüksek ısıda dövülen gerçek demirin şekillendirilmesi işlemi sonunda aldığı dekoratif ürünlerdir. Ferforje ürünler villa kapılarında genellikle cam önlerinde dekoratif ve güvenliği arttırıcı özelliği ile kullanılmaktadır.

Villa Kapısı Teknik Özellikleri

Kapılarımızın Dış ve Menteşeyi Tutan İç Kasaları 2 mm Ereğli 1. Sınıf Sac ile üretilmektedir.

Kasaların iç kısımları dış müdahalelere karşı tam koruma sağlanması amacı ile kilit ve Menteşe kısımları 4mm sac ile güçlendirilmektedir.

Kapının Kanat olarak adlandırılan hareketli bölümü iç aksam olarak   1 mm + 1mm toplamda 2 mm kutu şeklinde yekpare sac ve iki sac arası 150 yoğunlukta taş yünü ile doldurulmaktadır.

Kapılarımızın hareketli kanat kısımları 9 cm kalınlığında olup ortalama 90-100 kg arasında ağırlıkta içleri tamamen dolu çelik ve taş yünü ile izolasyonu yapılmış durumdadır.

Tüm çelik kapı modellerimizde  standart olarak çelik kapı kasası ve çelik kapı kanadı iki tarafta fitil yatakları açılmış ve hava sirkülasyonunu engelleme özellikli çift conta ile kapının evin içi ve dışı ile bütün hava akışını kesmesi sağlanmaktadır.

Çelik kapı modellerimizin tamamında 3 Adet 20’lik bilyalı menteşeler kullanılmaktadır.

Kilit Sistemimiz MULTLOCK 415G ve Kale 256g Multimerkezi Marka Merkezi Kilit sistemidir. 14 Ayrı noktadan kilitleme özellikli

Kapı üzerindeki diğer tüm aksesuarlar 304 kalite krom paslanmazdır.

Çelik Kapı Modelleri

Evinizin ve ailenizin dış etkenlere karşı en önemli savunucusu olan çelik kapılar hakkında, çelik kapı teknik özellikleri, çelik kapı kilit sistemleri, çelik kapı fiyatları gibi bazı önemli noktaları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Çelik Kapı satın almadan önce, çelik kapının kullanım amacının ne olduğu, ne olması konusunda doğru bilgiye sahip olmak çok önemlidir. Çelik kapı modeli görüntüsü ne olursa olsun en önemli noktası güvenlikli olması zorunluluğudur. Çelik kapıları eski tip ahşap kapı modelleri ve pvc doğrama tarzındaki kapı modellerinden ayıran en büyük özelliği kapının iç aksamında çelik kullanılmasıdır. İçerisinde güvenlik sağlamaya yetecek kadar güçlü malzeme bulunmayan, ve adına ucuz çelik kapı olarak sınıflandırılan kapıları taktırmaktansa kapısız bir evde yaşamanız daha doğru bir tercih olacaktır. Günümüzde güvenlik tüm dünyada, lüks değil bir zorunluluktur. Ucuz çelik kapı ile gerçek çelik kapı modelleri arasındaki en önemli fark kapı içinde kullanılan malzemenin niteliği ve miktarıdır. Konu ile ilgili daha detaylı bilgiyi yazımızın devamında yer alan ucuz çelik kapı modelleri bölümünde okuyabilirsiniz.

Boss Çelik Kapı Modelleri Indirimli Çelik Kapı Fiyatları Ölçüye Özel Üretim Lüks Çelik Kapı Modelleri Alarmlı Çelik Kapı Modern Çelik Kapı
Boss çelik kapı modelleri indirimli çelik kapı fiyatları ölçüye özel üretim lüks çelik kapı modelleri alarmlı çelik kapı modern çelik kapı

Çelik Kapı Ölçüleri Nedir ?

Çelik kapıların montaj yapılacağı alanın ölçüsüne özel olarak üretilmesi çok önemlidir. Montaj yerine özel üretilmeyen hazır çelik kapı modelleri çelik kapı kasası ve montaj yapılan duvar arasında kalan boşluk nedeni ile bütün güvenlik özelliklerinden mahrum kalacaktır. Daha önce sıklıkla duyulan levye ile çelik kapıların açılması işte bu nedenledir. Boss Çelik Kapı olarak ürettiğimiz tüm çelik kapı modelleri çelik kapı montajı yapılacak alanın ölçüsüne göre üretilmektedir. Standart çelik kapı ölçüsü diye bir ölçü yoktur ve kesinlikle olmamalıdır. Siz de ölçüye özel üretim çelik kapı modelleri arasından dilediğinizi seçebilir ve kendi ölçülerinize göre çelik kapı siparişi verebilirsiniz.

Çelik Kapı Fiyatları

Seçilen çelik kapı modeli, kullanılacak çelik kapı kilit sistemi ve kullanılacak çelik kapı aksesuarları gibi bazı ana hatlara göre çelik kapı fiyatları kendi içinde değişiklik göstermektedir. Çelik kapı satın alırken yapılan en büyük hata, kapıyı fiyatı ile değerlendirmektir. Kaliteli çelik kapı bir kere takıldığında bir ömür boyu kullanılabilmektedir. Kapı satın almak isterken kapının kalitesi yerine fiyatına göre çelik kapı satın almak, maksimum 3-5 yıl içinde çelik kapı değişimi yapmanıza sebep olacaktır. Buna örnek vermek gerekirse müteahhitlerin sıklıkla kullandığı uygun fiyatlı çelik kapı modelleri en göz önündeki örnektir. Müteahhit ekonomik çelik kapı taktırdığı daireleri sattıktan sonra yeni sahipleri kısa süre kullandıkları kapıları değiştirmek zorunda kalmaktadır. Siz de çelik kapı satın alma işlemini ömrünüzde bir kere yapmak ve bir daha çelik kapı fiyat araştırması yapmamak için Boss Çelik Kapı özel üretimi olan çelik kapı modellerinden dilediğinizi seçerek, çelik kapı arayışınıza sonsuza dek nokta koyabilirsiniz.

Çelik Kapı Kilit Sistemleri

Kilit sistemi bir kapının en önemli noktasıdır. Kullanılan malzeme ne kadar kaliteli olursa olsun kullanılan kilit sistemi kaliteli olmayan bir kapının güvenlik şartlarını yerine getirmesi beklenemez. Boss Çelik kapı olarak özel istek doğrultusunda tüm akıllı kilit sistemlerini kapılarımıza uygulamakla beraber, standart olarak Kale Merkezi Kilit sistemi (Kale Multisistem Merkezi Çelik Kapı Kilidi 256G ) ve MultLock Merkezi Kilit Sistemi (MulTLock 415G)  marka çelik kapı kilit sistemleri ile kapılarımızın gücüne gerçek anlamda güç katmaktayız.

Celik Kapi Akilli Kilit Sistemleri Parmak Izi Kilit Kale X10 Yale Parmak Izi Kilit Desi Alarmli Kilit Sistemi Smart Door Locked

Kale Multisistem Merkezi Çelik Kapı Kilidi 256G

Kale 14 sistem merkezi sistem çelik kapı kilidi, tek bir anahtarla 14 farklı noktadan kilitleme yapabilen çelik kapı kilididir. Kapınızın alt ve üst noktalarından birer adet, kapının kilit kısmından çıkan 11 adet ve son olarak kapının hizmetçi kilidi kısmından çıkan 1 adet olmak üzere toplam 14 farklı kilit mekanizması. Boss Çelik kapı üretimi olan tüm kapılarımızda 14 kilidin yanı sıra menteşe bölümünde bulunan 5 adet sabit pim ile birlikte çelik kapı kilitli konuma alındığında kapının 4 tarafından toplam 19 noktadan güçlü kilitleme sağlanmaktadır. Türkiye’nin en sağlam çelik kapısı Boss Çelik Kapı derken çok ciddi olmamız gerektiğini, ve Türkiye’nin en sağlam çelik kapı modellerini üretmenin sorumluluğunu sonuna kadar yerine getirdiğimizi biz ve binlerce mutlu müşterimiz biliyor. Sizler de Türkiye’nin en sağlam çelik kapısına sahip olmak için hemen bizi arayın, uzman ekibimiz ücretsiz keşif hizmeti ile ölçümünüzü yapsın. Siz ölçünüze özel üretilen gerçek çelik kapının güvenliğini yaşayın.

Mul-T-Lock Merkezi Kilit Sistemi 415G

415G, matkapla delinmeye karşı sertleştirilmiş ve 8 mm lik civatalarla sabitlenen barel koruma sistemine sahiptir. Millerden biri zorlandığında diğerlerinin etkilenmediği “Geometrik Kilitleme” özelliği sunar. Kilit mekanizması Kale merkezi kilit sistemi ile aynı şekilde 14 noktadan kilitleme özelliğine sahip olmasının yanı sıra 4 tur tam kilitleme özelliği ek olarak mevcuttur. Geometrik kilitleme özelliği sayesinde kapı kilidi anahtarın her dönüşünde hareket eder. Geometrik kilit özelliği sayesinde kilit sisteminde boşluk bulunmaz. Çok daha güvenli bir çelik kapı deneyimi sunar.

Çelik Kapı Parmak İzi Kilit Sistemi

Teknolojik gelişmeler hayatın her alanında beraberinde getirdiği yenilikler ile yaşamımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Parmak izi kilit sistemleri bu noktada çelik kapı modellerinde en sık tercih edilen akıllı tasarımlara sahip ve oldukça kullanışlı ürünlerdir. Parmak izi kilit sistemi sayesinde anahtar taşıma zorunluluğu ortadan kalkıyor. Evinizin kapısını parmak izinizi okutarak açabilir, aynı zamanda akıllı telefonlarınıza indireceğiniz uygulamalar sayesinde kapının uzaktan kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz. Parmak izi kilit sistemi tüm çelik kapı modellerimiz ile uyumlu olup ekstra ücrete tabidir. Parmak izi kilitleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat almak için bizleri arayabilirsiniz.

Çelik Kapı Alarmlı Kilit Sistemi

Kale Çelik Kapı Alarmlı Kilit Sistemi Çelik Kapı Şifreli Kilit Kale Kilit
Kale çelik kapı alarmlı kilit sistemi çelik kapı şifreli kilit kale kilit

Ne kadar üst düzey sağlam bir çelik kapı sahibi olsanız dahi bu kapınıza istenmeyen kişilerin gelmesine engel değildir. Boss Çelik Kapı üretimi olan kapıları hırsızın açması mümkün olmasa da, bu kapınızı açmaya çalışmasına engel değildir. Kapıyı açamasa dahi kapıya zarar vermesi içten bile değildir. Bu noktada kapı alarmlı çelik kapı kilit sistemleri son derece basit fakat yararlı bir çözüm olarak tercih edilmektedir. Özel alarm düzenekli çelik kapı kilidi sayesinde kapınıza dışarıdan müdahale edildiği ve kapı zorlandığı anda alarm devreye girmektedir. Bu sayede kapınıza gelen hırsız çelik kapıyı açmaya uğraşmaktan vazgeçmektedir.

İstanbul Çelik Kapı

Boss Çelik Kapı üretimini istanbul içerisinde gerçekleştirmektedir. Bu noktada istanbul çelik kapı taleplerinizde diğer lokasyonlara göre daha avantajlı bir kaç hizmetimiz bulunmaktadır. İstanbul içi ücretsiz keşif hizmetimiz bulunmakta, istanbul içi ücretsiz çelik kapı montajı yapmaktayız. Aynı zamanda İstanbul Eyüp Showroomumuzda kapılarımızı inceleyebilirsiniz. istanbul çelik kapı modelleri tamamen özel bir koleksiyona sahip olup, kaliteden asla ödün vermeyen Boss Çelik Kapı güvencesi ile satışa sunulmaktadır.

Boss Çelik Kapı Modelleri Modern Çelik Kapı Lüks Çelik Kapı Alarmlı Çelik Kapı Modelleri Akıllı Kapı Modelleri Fiyatları Özellikleri
Boss çelik kapı modelleri modern çelik kapı lüks çelik kapı alarmlı çelik kapı modelleri akıllı kapı modelleri fiyatları özellikleri

istanbul çelik kapı, çelik kapı modelleri, istanbul çelik kapı indirim, çelik kapı üretim, beyaz çelik kapı, lüks çelik kapı, en iyi çelik kapı markası, garantili çelik kapı, kampanyalı çelik kapı fiyatları, ataköy çelik kapı, bakırköy çelik kapı, ataşehir çelik kapı, yeşilköy çelik kapı, bahçelievler çelik kapı, levent çelik kapı, şişli çelik kapı, eyüp çelik kapı, beylikdüzü çelik kapı, yenibosna çelik kapı, ortaköy çelik kapı, bebek çelik kapı, lüks klasik kapı modelleri, üsküdar çelik kapı, beykoz çelik kapı, sarıyer çelik kapı, zekeriyaköy çelik kapı, tarabya çelik kapı, bebek çelik kapı modelleri, çelik kapı resimleri, beyaz çelik kapı, kompozit çelik kapı, etiler çelik kapı, beykoz çelik kapıcı, şile çelik kapı modelleri, arnavutköy çelik kapı, kağıthane çelik kapı, mecidiyeköy çelik kapı, özel üretim çelik kapı, kocaeli çelik kapı, izmit çelik kapı, edirne çelik kapı, lüks kapı modelleri,beşiktaş çelik kapı, tarabya çelik kapı, nispetiye çelik kapı çelik kapı modelleri kartal, tuzla çelik kapı modelleri, en iyi çelik kapı markası, adalar çelik kapı,kartepe çelik kapı, kocaeli çelik kapı modelleri, sapanca çelik kapı, pendik çelik kapı firmaları,darıca çelik kapı firmaları, bayramoğlu çelik kapı, tuzla çelik kapı, kadıköy çelik kapı, acıbadem çelik kapı modelleri

Çelik Kapı Renkleri

Seçtiğiniz çelik kapı modeli sitemizde yer alan görselde ne renk olursa olsun sizin talebiniz doğrultusunda istediğiniz renkte üretilebilmektedir. Kapının dış yüzeyi ve evin iç kısmında kalan bölümü farklı renklerde üretilebilmektedir.

Çelik Kapı Üretim Süresi

Çelik kapılarımızı ölçüye özel üretmekteyiz. Bu süreç kapı ölçü alımından itibaren ortalama 15-25 gün arasında değişmektedir. Bu tamamen imalat yoğunluğuna bağlı bir süreç olmakla birlikte net teslim süresi için mutlaka bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Çelik Kapı Isı Yalıtımı

Çelik kapıların evin ısınmasında önemli bir etken olduğunu en iyi bilenler şüphesiz ucuz çelik kapı satın almak gibi bir talihsizlik yaşamış olan kişilerdir. Boss Çelik Kapı üretimi olan tüm çelik kapılar içlerinde ısı ve ses yalıtımını Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak

İndirimli Çelik Kapı Modelleri

Boss Çelik Kapı olarak belli dönemlerde çelik kapı indirimleri yapmaktayız. Fakat bu indirimli çelik kapı satışı süreklilik gösteren bir durum değildir. Bizler çelik kapı için en önemli hususun güvenlik olduğu bilinci ile üretim yapmaktayız. Ucuz çelik kapı satışımız geçmişte olmadığı gibi bundan sonra da olmayacaktır. Bu noktada dönemsel olarak gerçekleştirdiğimiz çelik kapı kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak ve fiyat avantajlarından faydalanmak için bizleri instagram başta olmak üzere sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve çelik kapı indirimli satış günlerinden haberdar olabilirsiniz.

Lüks Çelik Kapı Modelleri Modern Çelik Kapı Modelleri

Almanya Kapı

Almanya Kapı Siparişi Hızlı Güvenli

Almanya Kapı Siparişi Vermek Boss Çelik Kapı ile Çocuk Oyuncağı! Almanya’da yaşıyor ve evinizin güvenliğini [...]

Dış İklim Çelik Kapı

Dış İklim Çelik Kapı Modelleri Fiyatları

Dış İklim Çelik Kapı Modelleri Dış İklim Çelik Kapıları ile Güvenliği Artırın Dış iklim çelik [...]

Villa Kapısı Modelleri Fiyatları

Müstakil Ev Dış Kapı Modelleri ve Fiyatları

Müstakil Ev Dış Kapı Modelleri ve Fiyatları Müstakil Ev Dış Kapılarının Önemi Bir evin dış [...]

Villa Çelik Kapı

Kapı Kullanımı Tarihsel Gelişimi

Kapı Kullanımının Tarihsel Gelişimi İlk Kapıların Kullanımı Kapılar, insanlık tarihi kadar eski bir geçmişe sahiptir. [...]

Villa Kapısı Modelleri Fiyatları

Kompozit Villa Kapıları: Modern ve Şık Tasarımlar

Boss Çelik Kapı’nın Kompozit ve Kompakt Villa Kapıları Villa sahipleri için giriş kapıları sadece bir [...]

Beşiktaş Çelik Kapı Modelleri

Beşiktaş Çelik Kapı Modelleri Fiyatları

Beşiktaş Çelik Kapı Modelleri Fiyatları Beşiktaş, İstanbul’un en canlı ve hareketli bölgelerinden biri. Bu bölgedeki [...]

Villa Kapısı

Villa kapısı gösterişli tasarımı ve dayanıklı yapısı sayesinde estetiği güvenlikle buluşturur. Firmamız tarafından üretilen bütün villa kapılarının iç aksamı çelikten meydana gelir.

Ahşap kaplama, kompakt lamine kaplama ve kompozit kaplama gibi çeşitlerle modern villa kapısı ihtiyaçlarına yanıt veren firmamız, üstün kalitesini tüm ürünlerinde ortaya koyar.

Çelik kapı sektörünün öncü markalarından biri olan Boss, yaşam alanlarına yenilik ve güven katmak isteyenlerin doğru adresidir.

Villa Kapısı Özellikleri

Kapı, bir mekânı gösterişli ve konforlu hâle getiren ilk unsurdur. Misafirleriniz, evinizi önce girişiyle değerlendirir. Ayrıca kapı, yapı güvenliğinde ilk adımdır. Evin hırsızlardan ve çevresel faktörlerden muhafaza edilmesini sağlar. Bu nedenle kullanılacak kapının iyi bir tasarıma ve sağlam bir yapıya sahip olması önem taşır.

Villa kapıları genellikle dış mekânlarda güneşe ve yağmura maruz kalır. Bu nedenle dış kaplamaları, kötü hava şartlarından zarar görmeyecek biçimde sağlam yapılır. Üretimini gerçekleştirdiğimiz kompakt lamine ve kompozit kaplama villa kapılar çevresel etkenlerden olumsuz etkilenmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu ürünler 10 yıl garanti ile sunulur. Ahşap kaplama villa kapıları ise 2 yıl garantilidir.

Öte yandan Boss Çelik Kapı tarafından tasarlanan villa kapıları akıllı teknolojilerle uyumludur. Gelişmiş kilit sistemleri, iris ve parmak izi tanıma gibi mekanizmalardan yararlanılır. İsteğe bağlı olarak şifreli kapı sistemleri ve kartlı geçiş sistemleri de uygulanabilir.

Yüksek verimlilik, stabilite, korozyon direnci, ses yalıtımı, ısı yalıtımı gibi özelliklerle donatılan villa kapısı çeşitleri, soğuğu ve sıcağı evinizin dışında tutar. Böylelikle her mevsim konforunuzdan ödün vermezsiniz. Bu, klima tertibatından ve kaloriferden kaynalı pahalı enerjiden de tasarruf etmenize imkân tanır. İklim korumasında payınız olur. Her hava koşulunda her zaman üst düzey yalıtım sağlayan villa kapıları, konfor kaybının önüne geçer; evinizi cereyan ve yağmur gibi etmenlerden korur.

Villaların hem girişinde hem de içerisinde kullanabileceğiniz farklı kapı çeşitleri Boss farkıyla beklentileri karşılar. Genel dekorasyonunuza ve tarzınıza uygun özel villa çelik kapısı üretimi yapan Boss, yaşam alanlarınızın değerini ve prestijini artırır.

Minimum 2 mm kalınlığındaki çelik panellerle üretilen bu kapılar, kilit sistemleriyle daha da güçlendirir. Neme, yağmura, UV ışınlarına dayanıklı olan villa kapısı modellerimiz uzun yıllar boyunca ilk günkü hâlini korur.

Villa Kapısı Fiyatları

Fiyatlandırma kapının yapımında kullanılan malzemelerin niteliğine, oranına, kapıda kullanılan malzemelerin marka ve modeline göre değişir. Ayrıca kapının boyutları, genişliği, kalınlığı gibi faktörler de fiyata etki eder.

Hazır çelik villa kapıları daha az maliyet gerektirir fakat bunların koruma seviyesi daha düşüktür. Özel villa kapıları kullanılacağı alanın ölçülerine göre tasarlanacağı için hem görünüm hem de fonksiyonellik bakımından en avantajlı seçenektir.

Uygun villa kapısı fiyat alternatifleri ile müşterilerine kolaylık sağlayan firmamız, bütçe dostu ve nitelikli ürünleriyle ihtiyaçlara yanıt verir. Ekonomik fiyatı üst düzey kalitesiyle buluşturan Boss Çelik Kapı, bu alanda modern ve güvenilir çözüm ortağınızdır.

Villa Kapısı Çeşitleri

Villa kapısı modelleri; kapıların rengi, boyutu, üzerinde bulunan işlemeler, kilit mekanizması ve benzeri faktörlere göre değişir. Menteşe sayısı, çelik menşei ve kalınlığı, ısı yalıtım değerleri, kanat gövde sacı, kanat iç yapısı ve çerçevesi, kanat ağırlığı gibi hususlar da bu kapıları birbirinden farklı kılar.

Panjurlu, kameralı, dürbünlü, alarmlı, beyaz, siyah, renkli pek çok villa kapısı bulmanız mümkündür. Ahşap kaplama çelik kapılar ucuz maliyeti ve hafif yapısıyla tercih sebebi olurken; Ceviz Rustik Kaplama, Laminant Kaplama ve Alpi Kaplama vb. çeşitler de karşımıza çıkar.

Camlı villa kapısı modelleri ise zarif görüntüsüyle dikkat çeker. Isı ve ses yalıtımına sahip olan bu modeller darbelere ve çizilmelere karşı dirençlidir.

3 boyutlu villa kapısı çelik malzeme yüzeyine dijital baskı uygulanarak üretilir. Rengârenk desenlere sahip bu modeller dekoratif bir görünüm oluşturur, mekâna canlılık kazandırır.

Dış cephe villa kapıları; villa garaj kapısı, giriş kapısı, bahçe kapısı, yaya kapısı gibi türlere ayrılır. İç cephe villa kapıları ise odaların girişlerinde kullanılır.

Bildireceğiniz ölçüler ve tasarım tercihleriniz doğrultusunda özel üretim yapan firmamız, villa kapısı modelleri konusunda zengin çeşitlilik sunar. İstanbul içi tüm ilçelere ücretsiz keşif, nakliye ve montaj hizmeti veren firmamız ürünlerini Türkiye’nin her yerine ve yurt dışına da ulaştırır. Adrese kargo imkânıyla hızlı teslimat avantajı sağlayan firmamız, hizmet ağını daima geniş tutar.

Üretimi yapılan villa kapısı modelleri Avrupa standartlarına uygundur. EN 1627 AB Hırsızlığa Karşı Güvenlik Sertifikası bulunan villa kapılarımız 6 Class derecesinde en üst güvenlik düzeyine sahiptir. Çift contalama sistemiyle kusursuz bir yalıtım sunan Boss villa kapısı modelleri, şık tasarımı ve işlevsel özellikleri bir araya getirmiştir.

Siz de göz kamaştıran, dayanıklı ve son teknoloji ürünü bir villa kapısı ile daha huzurlu bir yaşama kapı aralayabilirsiniz. Lüks villa kapısı modelleri ile evinizde ihtişamlı bir görünüm yakalayabilirsiniz. İstediğiniz ölçü, model ve özellikler doğrultusunda en uygun fiyat teklifini firmamızdan alabilirsiniz.

Çelik Kapı Fiyatları

Çelik kapı fiyatları; kapının modeline, markasına, yapımında kullanılan malzemelere, bunların kalınlığına, ölçü ve boyutlara göre değişir. Villa kapısı; camlı, 3 boyutlu, ahşap kaplamalı ve hazır çelik kapılar farklı şekilde ücretlendirilir.

Bütçe dostu fiyatı üstün kalite ile birleştiren firmamız, bu alandaki tüm beklentilere kusursuz işçiliğiyle cevap verir. Düşük maliyet, yüksek kalite anlayışını tüm ürünlerinde ortaya koyan firmamız, aradığınız nitelikli hizmeti uygun fiyata bulacağınız doğru adrestir.

Çelik Kapı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Evlerde, apartmanların girişlerinde, villalarda, şirketlerde ve daha pek çok yerde tercih edilen çelik kapılar dayanıklılığıyla avantaj sağlar.
Öteki kapı türlerinden daha ağır bir yapıya sahip bu modeller, şık tasarımlarıyla da ilgi uyandırır. İç mekânları verimli bir biçimde koruyan çelik kapılar, çeşitli ekipmanlarıyla ve güvenlikli mekanizmalarıyla son derece modern bir teknoloji ürünüdür.

Büyük alanların, dairelerin, apartmanların girişlerini güzelleştiren çelik kapı modelleri fiyatları ile de farklı bütçelere hitap eder.
Çelik kapı fiyatlarını etkileyen başlıca faktörler şöyle sıralanabilir:

• Genişliği ve yüksekliği
• Kasa ölçüsü
• Ağırlığı
• Kalınlığı
• Hangi alanda kullanılacağı (Rezidans, villa, müstakil ev, apartman dairesi, okul, ofis, hastane, fabrika, acil çıkış ve yangın kapısı vs.)
• Kilitlerin, millerin, tuzak ve mandal kısımlarının yapısı, dayanıklılığı
• Çelik malzemesinin oranı ve türü
• Class sınıflandırması (1 dereceli olanlar dayanıklılığı en az modellerdir. 6 ise, çelik kapılardaki maximum sağlamlık derecesidir.)
• Alarm, kumanda ile kilitleme, parmak izi okuyucu gibi gelişmiş teknolojiler
• Ekipmanlar (Gözetleme dürbünü, emniyet kelepçesi, çelik rozet, kapı halatı, barel setleri, kapı eşiği, menteşe, çelik tutmaç ve kollar, takviyeli kilit göbeğı vb.)
• İthal malzemelerin kullanılması da fiyatları etkiler. Döviz kurunda meydana gelen değişiklikler ve enflasyon durumu birçok sektöre olduğu gibi çelik kapı imalat sektörüne de yansıyabilir.

• Ekstra kaplamalar (Laminant, laminoks, meşe, ahşap, ceviz gibi)
Özelliklerin çeşitlenmesi ve aksesuar gibi detayların artması, fiyatların da yükselmesine yol açar. Ekonomik çelik kapı fiyatları için konuşacak olursak, hazır kapıların daha az maliyet gerektirdiği söylenebilir. Bunlar standart ölçülerde üretilir ve özel tasarım yapılmadığı için ücreti diğer çelik kapı modellerine kıyasla daha düşük olur.
Buna mukabil, lüks çelik kapı fiyatları daha fazladır. Villalarda kullanılan kapılar bunlara örnektir. Bunların standart bir fiyatı yoktur. Fiyat, istenilen tasarıma göre belirlenir.

Eskitme kasalı çelik kapılar da yenilikçi tasarımıyla göz dolduran lüks modeller içerisindedir. Bu ürünlerin alt plakalarında tek renge yer verilir. Fakat üst plakada sünger ve püskürtme tekniği ile eskitme görüntüsü oluşturulur. Bu da kapının nostaljik bir görünüme sahip olmasını mümkün kılar, antika bir atmosfer yakalanır. Estetik ve havalı bir duruş sergileyen bu tarz kapılar, lüks yapılarda sıklıkla rağbet görür.

Öte yandan lüks kasa çelik kapı modelleri üzerinde pvc kabartmalar barındırır. Bu da çelik kapı maliyetini artıran bir başka etkendir. Paslanmaz çelik iskeletlerden üretilen bu modeller gösterişli renkleri ve desenleriyle ilgi çeker.
Lüks tasarımıyla ön plana çıkan villa kapısı fiyatları bakımından yine diğer modellerden ayrılır. Hâliyle bu tarz yerlerde kullanılan çelik kapıların gerektirdiği maliyet daha yüksektir.

Modern Çelik Kapı Fiyatları

Üst düzey performansına ve kalitesine rağmen modern çelik kapı fiyat açısından bütçeleri pek zorlamaz. İç çelik kapı, dış çelik kapı; laminant, laminoks, ceviz ve ahşap kaplama çelik kapı çeşitleri arasından size uygun bir model bulmanız mümkündür.

İşinize yaramayacak bir modeli sırf daha ucuz olduğu için almanız veya pahalı modellerin her zaman daha iyi olduğunu düşünmeniz yanlıştır.
Maddi ve manevi zarara uğramak istemiyorsanız; gerekli sertifikalara sahip, güvenli ve kaliteli, uygun fiyatlı bir çelik kapı modeline ihtiyacınız vardır.
Sitemizde ürünlerin fiyatlarını ayrıntılı olarak karşılaştırabilir, ürünleri fiyatlara göre sıralayarak özellikleriyle beraber mukayese edebilirsiniz.

Bütçenizi sarsmadan ihtiyacınız doğrultusunda en kaliteli çelik kapı modellerine web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Böylece gereksiz masraflardan kendinizi koruyabilir, paradan ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

İstanbul Çelik Kapı Fiyatları

Çelik kapı İstanbul ilçelerinin her birinde ayrı fiyatlandırmalarla karşımıza çıkar. Ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul, her sektörde yoğun rekabet olan bir metropoldür.

Çelik kapı imalatı konusunda da zengin bir çeşitlilik sunan İstanbul, bu yönde hizmet veren binlerce firmaya sahiptir.

Bu kadar alternatif arasında kaybolmadan; en ekonomik fiyatlı, kaliteli ve güvenilir olanı bulmanız önemlidir. İşte firmamız, bu husustaki bütün ihtiyaçlara yanıt vererek en iyi fiyat ve en iyi hizmeti bir araya getirir.

Siz de 2022 çelik kapı fiyatları için web sitemizden yararlanarak en avantajlı fiyatı bulabilirsiniz. Böylece gerçekleştireceğiniz alışverişte kâr edebilir, ekstra harcama yapmaktan kurtulursunuz.

Gerekli özelliklerden ve kişisel tarzınızdan ödün vermeksizin en uygun fiyatlı çelik kapı modellerine buradan erişebilirsiniz. Güncel çelik kapı fiyat listesi ile sizin için en doğru olana rahatlıkla karar verebilirsiniz.