Klasik-Celik-Kapi-2023-Celik-Kapi-Modelleri-Celik-Kapi-Fiyatlari

2023 Çelik Kapı Modelleri Fiyatları

Evini yenilemek isteyenler, ile evine bir yenilik katmak isteyenlerin yolu tadilat sürecinde ilk olarak çelik kapı seçiminde kesişir. Çelik kapılar evimizin dekorasyonunu tamamlayan, dış dünyaya evin bir prömiyeri niteliğindeki ürünlerdir. Uygun bir çelik kapı modeli seçiminden önce mutlaka evin iç dekorasyonu ile bütünleştirici olmasına dikkat edilmelidir. Oda kapıları ve yer seramiklerinde kullanılan tasarımlar çelik kapı seçiminde belirleyici niteliktedir.Özel çelik kapı siparişi verilmeden önce bina içinde kullanılan renk ve mimari tasarım göz önüne alınmalıdır. Çelik kapı seçiminde klasik çelik kapı veya modern çelik kapı kategorilerinden seçim yapmak ciddi bir meseledir.

2023 çelik kapı modelleri, yeni renk geçişleri ve minimal tasarımların ön olanda olduğu bir sezon koleksiyonu olarak hazırlanmaktadır. Çelik kapı yeni sezon modellerinde ahşap tonları ön planda olmakla birlikte antrasit çelik kapı rüzgarı 2023 çelik kapı modellerinde de önemli bir noktada yer almaktadır.

Çelik Kapı 2023
Çelik kapı 2023

2023 Klasik Çelik Kapı Modelleri

Klasik çelik kapı modelleri 2023 yılında da klasik tutkunu ev sahiplerinin en çok tercih etmesi beklenen ürünlerden olmaktadır. Çelik kapıların iç yüzeyinde kullanılan çelik aksamın üzerinde yer alan klasik mobilya kaplamaların uyumu ile elde edilen klasik çelik kapı modelleri, ev içinde kullanılan mobilya ile de uyum sağlayarak dekorasyonun bütünleyici unsurlarından olmaktadır. Ceviz rengi veya meşe rengi ahşap klasik mobilya kullanılan bir evde veya varaklı mobilya tercih edilen bir evde, aynı şekilde klasik ceviz çelik kapı, meşe kaplama çelik kapı ve varaklı bir çelik kapı seçimi hem dış hem de iç dekorasyonun bütünleştirici unsuru olacaktır.

2023 Modern Çelik Kapı Modelleri

Modern çelik kapı modelleri klasik çelik kapılara görece çok daha minimal çizgilere sahip ürünlerdir. Modern çelik kapı renkleri genel olarak ral tonlarında düz renklerden oluşmaktadır. 2023 yılı çelik kapı renkleri antrasit gri başta olmak üzere, gri tonları, siyah ve lake beyaz tonları etrafında şekillenmektedir. Modern çelik kapılar yeni nesil yapılarda sıklıkla tercih edilmekte ve ek olarak üzerine eklenen parmak izi kilit sistemleri gibi akıllı ev sistemleri ile uyumlu elektronik kilitleme seçenekleri ile yeni sezonda 2023 çelik kapı modelleri arasında dikkat çekmektedir.

Çelik Kapı Kaç Noktadan Kilitleme Yapar?

Çelik kapı kilit sistemleri monoblok ve merkezi kilit sistemi olarak iki bölüme ayrılmaktadır. Monoblok kilit sistemleri ile merkezi kilit sistemleri arasındaki fark kilit pimleri ve anahtar kullanım seçenekleri arasındadır. Monoblok kilitlerde sadece kilit karşılığında bulunan noktalardan pimler çıkarken, merkezi kilit sitemlerinde kanat boyunca muhtelif noktalardan alt ve üst kısımdan kilit pimleri çıkmaktadır.
Celik-Kapi-2023-Celik-Kapi-Modelleri-Celik-Kapi-Fiyatlari-Yeni-Sezon
Celik-kapi-2023-celik-kapi-modelleri-celik-kapi-fiyatlari-yeni-sezon

Çelik Kapı Ne Kadar Güvenlidir?

Çelik kapılar üretim standartlarına ve güvenlik derecelerine göre sınıflandırılmaktadır. Boss Çelik Kapı üretimi tüm çelik kapılar en üst düzey güvenlik dereceleri ile üretilmekte ve güvenle kullanmanız için Avrupa Birliği Standartlarına uygun testlerden geçmektedir.

Çelik Kapı Kilidi Nasıl Değiştirilir?

Çelik kapı kilit değişimi genel olarak anahtarın başkasında olabilme ihtimaline karşı yapılmaktadır. Monoblok veya merkezi kilit sistemlerinde sadece çelik kapı kilidi göbek değişimi yapılarak tek bir vida ile işlem basitçe gerçekleştirilebilmektedir.

2023 Çelik Kapı Fiyatları Ne Kadar?

Çelik kapı fiyatları modeline ve istenilen ek özelliklere göre belirlenmektedir. Boss Çelik Kapı üretimi olan kapıların fiyatları 600 USD seviyesinden başlamaktadır. çelik kapı dolar fiyatı yazmak her ne kadar üzücü olsa da yıl içindeki değişimler göz önüne alındığında siz değerli müşterilerimizi yanıltmadan bilgilendirmenin tek çözümü olarak bunu görmekteyiz.

2023 En Sağlam Çelik Kapısı Hangisi?

Belki de en net cevap verilebileceğimiz soru 2023 yılı en sağlam çelik kapısının Boss Çelik Kapı üretimi olduğudur.

Çelik Kapı Ölçüleri Nasıl Olmalı?

Çelik kapılar standart ölçüler ile kısıtlanması doğru olmayan ürünlerdir. Genel olarak bina tasarımlarında çelik kapı için bırakılan boşluk 95 cm genişlik ve 205 cm yüksekliktir.

Çelik Kapı Seçimi Nasıl Yapılır?

Çelik kapı seçimi yapılırken iç tasarım ve bina genelindeki mimari tasarımlar göz önüne alınarak uygun bir model belirlenmelidir. Çelik kapı güvenlik derecesi ise kesinlikle kapı seçiminde ilk sırada yer almalıdır.
Klasik-Celik-Kapi-2023-Celik-Kapi-Modelleri-Celik-Kapi-Fiyatlari
Klasik-celik-kapi-2023-celik-kapi-modelleri-celik-kapi-fiyatlari

Alarmlı Çelik Kapı Nedir?

Çelik kapı kilit sisteminde yer alan darbe sensörlü alarmlı kilitler sayesinde, dış müdahalelerde ev sakinlerini uyarma özellikli çelik kapılara alarmlı çelik kapı denmektedir.

Parmak İzli Çelik Kapı Fiyatları Ne Kadar?

Parmak izi kilit sistemleri tüm kapılara ek olarak eklenebilmektedir. Parmak izi kilitler marka ve modeline göre fiyat değişikliği göstermektedir. 2023 parmak izi kilitleri desi markası için 300 dolar civarında iken bu fiyat kale parmak izi kilit sistemi 500 dolar civarındadır.

Çelik Kapı Merkezi Kilit Sistemi

Kale merkezi kilit sistemi çelik kapı üretimlerimizde standart olarak sunulmaktadır. Merkezi kilit sisteminde tek anahtar ile kapının alt ve üst kısmından da olmak üzere toplam 12 noktadan çelik pimlerle kilitleme sağlamaktadır. Merkezi kilit sistemi çelik kapılarda hem kullanım hem güvenlik, hem de kullanım rahatlığı açısından ilk tercih edilen çelik kapı kilitleri olarak yer almaktadır.

Çelik Kapı Monoblok Kilit Sistemi

Monoblok kilit sistemleri iki anahtar ile kullanılan sadece kilit kısımlarının karşılığından çıkan pimler ile kapının kilitlenmesini sağlayan bir başka deyişle eski kilit sistemleri olarak da adlandırılmaktadır. Monoblok kilit sistemleri iki anahtar ile kilitlenmesi neticesinde iki kat güvenlik sağlayan özel ürünlerdir.

2023 Çelik Kapı

Standart çelik kapı tasarımlarına yeni bir soluk getiren, modern çizgilerin klasik çelik kapı tasarımları ile birleştiği özel üretim çelik kapı modelleri. Boss Çelik Kapı olarak sadece tasarıma değil aynı zamanda güvenliğe de önem veriyoruz. Türkiye’nin en güvenli çelik kapı modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tüm çelik kapı modelleri ölçünüze ve sizin tarzınıza özel olarak üretilmektedir. Çelik kapı fiyatları, istanbul içi ücretsiz montaj hizmeti gibi pek çok avantajı bir arada sunuyoruz. Çelik kapı sipariş vermek için hemen bizi arayın. 0212 983 96 74 veya 0542 114 52 74 Whatsapp çelik kapı satış hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Parmak-Izi-Celik-Kapi-Kilidi-Sifreli-Celik-Kapi-Alarmli-Celik-Kapi
Parmak-izi-celik-kapi-kilidi-sifreli-celik-kapi-alarmli-celik-kapi

2023 Çelik Kapı Modelleri

Evinizin ve ailenizin dış etkenlere karşı en önemli savunucusu olan çelik kapılar hakkında, çelik kapı teknik özellikleri, çelik kapı kilit sistemleri, çelik kapı fiyatları gibi bazı önemli noktaları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Çelik Kapı satın almadan önce, çelik kapının kullanım amacının ne olduğu, ne olması konusunda doğru bilgiye sahip olmak çok önemlidir. Çelik kapı modeli görüntüsü ne olursa olsun en önemli noktası güvenlikli olması zorunluluğudur. Çelik kapıları eski tip ahşap kapı modelleri ve pvc doğrama tarzındaki kapı modellerinden ayıran en büyük özelliği kapının iç aksamında çelik kullanılmasıdır. İçerisinde güvenlik sağlamaya yetecek kadar güçlü malzeme bulunmayan, ve adına ucuz çelik kapı olarak sınıflandırılan kapıları taktırmaktansa kapısız bir evde yaşamanız daha doğru bir tercih olacaktır. Günümüzde güvenlik tüm dünyada, lüks değil bir zorunluluktur. Ucuz çelik kapı ile gerçek çelik kapı modelleri arasındaki en önemli fark kapı içinde kullanılan malzemenin niteliği ve miktarıdır. Konu ile ilgili daha detaylı bilgiyi yazımızın devamında yer alan ucuz çelik kapı modelleri bölümünde okuyabilirsiniz.

Çelik Kapı Fiyatları

Seçilen çelik kapı modeli, kullanılacak çelik kapı kilit sistemi ve kullanılacak çelik kapı aksesuarları gibi bazı ana hatlara göre çelik kapı fiyatları kendi içinde değişiklik göstermektedir. Çelik kapı satın alırken yapılan en büyük hata, kapıyı fiyatı ile değerlendirmektir. Kaliteli çelik kapı bir kere takıldığında bir ömür boyu kullanılabilmektedir. Kapı satın almak isterken kapının kalitesi yerine fiyatına göre çelik kapı satın almak, maksimum 3-5 yıl içinde çelik kapı değişimi yapmanıza sebep olacaktır. Buna örnek vermek gerekirse müteahhitlerin sıklıkla kullandığı uygun fiyatlı çelik kapı modelleri en göz önündeki örnektir. Müteahhit ekonomik çelik kapı taktırdığı daireleri sattıktan sonra yeni sahipleri kısa süre kullandıkları kapıları değiştirmek zorunda kalmaktadır. Siz de çelik kapı satın alma işlemini ömrünüzde bir kere yapmak ve bir daha çelik kapı fiyat araştırması yapmamak için Boss Çelik Kapı özel üretimi olan çelik kapı modellerinden dilediğinizi seçerek, çelik kapı arayışınıza sonsuza dek nokta koyabilirsiniz.

2023 İndirimli Çelik Kapı Modelleri

Boss Çelik Kapı olarak belli dönemlerde çelik kapı indirimleri yapmaktayız. Fakat bu indirimli çelik kapı satışı süreklilik gösteren bir durum değildir. Bizler çelik kapı için en önemli hususun güvenlik olduğu bilinci ile üretim yapmaktayız. Ucuz çelik kapı satışımız geçmişte olmadığı gibi bundan sonra da olmayacaktır. Bu noktada dönemsel olarak gerçekleştirdiğimiz çelik kapı kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak ve fiyat avantajlarından faydalanmak için bizleri instagram başta olmak üzere sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve çelik kapı indirimli satış günlerinden haberdar olabilirsiniz. Lüks Çelik Kapı Modelleri Modern Çelik Kapı Modelleri

-36%
28.600,00
-47%
24.000,00
-22%

Çelik Kapı Modelleri

Modern Klasik Çelik Kapı 451

35.000,00
-28%

Çelik Kapı Modelleri

Modern Klasik Çelik Kapı 450

20.500,00
-28%

Çelik Kapı Modelleri

Lüks Klasik Çelik Kapı 449

20.500,00
-22%

Çelik Kapı Modelleri

Lüks Klasik Çelik Kapı 448

35.000,00
-29%

Çelik Kapı Modelleri

Beyaz Gold Çelik Kapı 447

20.500,00
-29%
20.500,00
-17%

Çelik Kapı Modelleri

Beyaz Camlı Çelik Kapı 445

24.000,00
-28%

Çelik Kapı Modelleri

Yeşil Çelik Kapı 444

20.625,00
-48%

Çelik Kapı Modelleri

Gri Çelik Kapı 443

15.000,00
-41%

Çelik Kapı Modelleri

Led Aydınlatmalı Çelik Kapı 442

62.500,00
-39%

Çelik Kapı Modelleri

Kompozit Camlı Çelik Kapı 441

30.000,00
-47%

Çelik Kapı Modelleri

Kompozit Çelik Kapı 440

26.250,00
-58%

Çelik Kapı Modelleri

Beyaz Çelik Kapı 439

20.625,00
-47%

Çelik Kapı Modelleri

Kompozit Çelik Kapı 438

26.250,00
-39%
30.000,00
-51%
24.375,00
-42%
28.750,00
-48%
25.625,00
-38%
30.625,00
-47%
26.250,00
-20%
39.375,00
-48%
19.375,00
-11%
33.125,00
-19%
30.000,00
-7%
26.875,00
-29%
20.468,75
-29%
20.468,75
-29%
20.468,75
-29%
20.468,75
-34%
19.031,25
-24%
17.500,00
-27%
16.875,00
-31%
19.750,00
-29%
20.468,75
-22%
35.000,00
-29%
20.468,75
-29%
20.468,75
-23%
26.875,00
-29%
20.468,75
-29%
20.468,75
-29%
20.468,75
-19%
28.750,00
-35%
19.406,25
-18%
24.406,25
-34%
19.031,25
-34%
19.031,25
-32%
19.031,25
-22%
29.093,75
-32%
19.750,00
-22%
29.093,75
-31%
20.468,75
-29%
20.468,75
-26%
20.812,50
-30%
20.812,50
-32%
19.750,00
-26%
21.906,25
-34%
19.031,25
-23%
31.968,75
-30%
29.093,75
-29%
20.468,75
-34%
19.031,25
-34%
20.812,50
-33%
27.656,25
-32%
19.750,00
-29%
20.468,75
-30%
20.812,50
-29%
-29%
20.468,75
-28%
20.828,13
-29%
20.468,75
-34%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 378

19.031,25
-33%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 377

19.390,00
-33%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 376

19.390,00
-34%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 375

19.031,25
-29%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 374

19.390,00
-26%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 373

21.906,25
-21%
26.937,50
-25%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 371

19.375,00
-26%

Çelik Kapı Modelleri

Mavi Çelik Kapı Modelleri 370

21.906,25
-30%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 369

19.046,25
-27%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 368

21.187,50
-27%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 367

22.281,25
-28%
19.750,00
-18%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 365

26.593,75
-30%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 364

20.125,00
-29%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 362

20.468,75
-35%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 361

18.312,50
-28%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 360

20.827,50
-30%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 359

19.031,25
-30%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 354

24.437,50
-32%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 353

26.593,75
-29%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 352

20.468,75
-14%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 351

25.623,44
-29%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 350

20.468,75
-29%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 349

20.468,75
-29%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 348

20.468,75
-29%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 347

20.468,75
-29%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 346

20.468,75
-29%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 345

20.468,75
-29%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 344

20.468,75
-29%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 343

20.468,75
-29%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 342

20.468,75
-29%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 341

19.406,25
-29%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 340

19.406,25
-29%

Çelik Kapı Modelleri

Antrasit Çelik Kapı Modelleri 339

19.406,25
-29%

Çelik Kapı Modelleri

Antrasit Çelik Kapı Modelleri 338

19.406,25
-26%

Çelik Kapı Modelleri

Klasik Çelik Kapı Modelleri 337

20.125,00
-27%

Çelik Kapı Modelleri

Klasik Çelik Kapı Modelleri 336

21.187,50
-27%

Çelik Kapı Modelleri

Lüks Çelik Kapı Modelleri 335

21.187,50
-29%

Çelik Kapı Modelleri

Beyaz Çelik Kapı Modelleri 334

21.187,50
-29%

Çelik Kapı Modelleri

Beyaz Çelik Kapı Modelleri 333

21.187,50
-27%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri Beyaz 332

21.187,50
-29%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri Siyah 330

21.187,50
-29%

Çelik Kapı Modelleri

Beyaz Çelik Kapı Modelleri 331

21.187,50
-29%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri Siyah 329

21.187,50
-25%
26.593,75
-35%
19.406,25
-31%
22.281,25
-27%
34.500,00
-30%
20.125,00
-28%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 323

20.827,50
-31%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 322

20.468,75
-29%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 321

20.468,75
-32%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 320

16.875,00
-29%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 319

20.468,75
-29%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 318

20.468,75
-29%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 317

21.187,50
-31%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 316

20.468,75
-31%

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri 315

20.468,75